Zabezpieczanie roweru elektrycznego? Łatwa strona

Udostępnij:

Zabezpieczanie roweru elektrycznego? Łatwa strona


Nikt nie powinien być narażony na ból serca z powodu kradzieży roweru elektronicznego. Dlatego ważne jest, aby zabezpieczyć swój Charge Bike, gdy tylko znajdzie się poza zasięgiem wzroku. Dobra wiadomość jest taka, że możesz znacznie zmniejszyć prawdopodobieństwo kradzieży roweru, jeśli zainwestujesz w dobrej jakości zamek i będziesz przestrzegać kilku podstawowych zasad.


Za każdym razem, gdy zamykasz rower, pamiętaj o usunięciu wszelkich akcesoriów - butelek z wodą, GPS/komputera, świateł itp. - które mogą zostać łatwo skradzione. W miarę możliwości zamykaj swój rower elektryczny w miejscu dobrze oświetlonym i o stałym natężeniu ruchu pieszych. Ważne jest także, aby rower był przymocowany do stojaka lub przedmiotu, którego nie da się łatwo przeciąć, lub którego nie można podnieść. Staraj się, aby zamek był jak najszczelniejszy, aby złodzieje nie mieli miejsca na użycie swoich narzędzi.


Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo, należy zablokować ramę i oba koła. Jeśli nie jest to możliwe, uszereguj zabezpieczone przedmioty według wartości w dolarach: 1) rama; 2) tylne koło; 3) przednie koło.


Wybierając najlepszy dla siebie zamek, należy rozważyć miejsce, w którym będzie się zamykać rower. Im mniej bezpieczne miejsce, tym bezpieczniejszy powinien być zamek. Należy jednak pamiętać, że najbezpieczniejsze zamki są zazwyczaj również najcięższe i najtrudniejsze do przenoszenia. W związku z tym wybrany przez Ciebie zamek powinien łączyć bezpieczeństwo z poręcznością.


Charge Bikes oferuje w naszym sklepie internetowym szeroki wybór zamków firmy Kryptonite. Każdy z nich jest dostępny z opcjonalnym programem ochrony, który zwróci Ci pieniądze w przypadku kradzieży roweru. I chociaż koszt zamka może być wyższy w przypadku programu ochrony, może on zapewnić dodatkowy spokój ducha.Zarejestruj swój rower

Ważne jest również zarejestrowanie swojego roweru elektronicznego, aby można go było łatwo zidentyfikować jako Twój. BikeIndex.org jest wiodącym rejestrem rowerów i e-rowerów, który może być cennym narzędziem w przypadku kradzieży roweru. Zarejestruj swój rower Charge e-bike w Charge Bikes, ponieważ aktywuje to gwarancję i potwierdza, że jesteś jego prawowitym właścicielem. Wystarczy numer seryjny roweru oraz data zakupu i można ruszać w drogę.


Zobacz nasze rowery elektryczne

Socialmedia

Warte uwagi

Rowery elektryczne z systemem wspomagania...

Szukasz roweru elektrycznego z funkcją wspomagania pedałowania? Szukasz roweru, który zmieni Twój świat na wszystkie najlepsze sposoby. Zanim jednak zdecydujesz się na taki rower, powinieneś...