Rower elektryczny to rower z napędem, który sprawia, że pedałowanie staje się przyjemniejsze. Dzięki temu łatwiej się pedałuje, co jest szczególnie przydatne dla osób, które próbują pokonywać trudne trasy. Rower elektryczny nie jest przeznaczony wyłącznie do jazdy po górach. Świetnie sprawdza się również w przypadku osób starszych czy przejażdżek po mieście. Ważne jest, aby wybrać model wysokiej jakości. Nasza lista najlepszych producentów rowerów elektrycznych pomoże Ci w podjęciu decyzji.

EcoBike

Polska firma EcoBike jako pierwsza zaczęła produkować rowery elektryczne w Polsce. Produkują modele wysokiej jakości, trwałe i wygodne. Każdy rower elektryczny powstaje w oparciu o doświadczenie branżowe firmy. Produkty EcoBike można znaleźć nie tylko na rynku krajowym, ale również międzynarodowym, gdzie pokochały je tysiące osób. Rowery polskiej firmy wykonane są z wyselekcjonowanych materiałów, które zapewniają trwałość. Są one również produkowane zgodnie z europejskimi normami, są bezpieczne i wygodne.

KTM

Firma KTM została założona w 1964 roku w Mattighofen (Austria). Pojazdy KTM z dumą noszą znaczek "Made In Austria", który jest gwarancją wysokiej jakości, niezawodności i zaawansowania technologicznego. KTM to nie tylko rowery, ale również quady, gokarty i samochody sportowe. Tak szeroka gama produktów nie wpływa negatywnie na jakość żadnej z gałęzi specjalizacji firmy. W 1989 roku KTM wyprodukował swój milionowy rower. Każdego roku KTM produkuje około 200.000 rowerów dopracowanych pod każdym względem. Rowery KTM są drobiazgowo testowane i sprawdzane na każdym etapie produkcji, aby spełnić oczekiwania firmy i przewyższyć oczekiwania klientów.

Airwheel

Airwheel to firma, która zajmuje się produkcją różnego rodzaju pojazdów. Produkuje hulajnogi, deskorolki i monocykle, a także rowery elektryczne i hulajnogi elektryczne. Pojazdy wykonane są z trwałych materiałów i mają nietypowy design, który zwróci na nie uwagę. Airwheel oferuje rowery elektryczne, które mogą być używane na drogach asfaltowych lub szutrowych, a także rowery składane, które mogą być używane w miastach. Każdy z rowerów firmy został zaprojektowany tak, aby był łatwy w transporcie. Rowery Airwheel są lekkie, nawet po dodaniu wagi baterii. Wszystkie modele są bezpieczne i wykonane z trwałych materiałów. Pojazdy Airwheel dzięki przemyślanym rozwiązaniom mogą być używane na każdym terenie.

Romet

Romet, producent motocykli i rowerów, istnieje na rynku od ponad 65 lat. Jest uwielbiany zarówno przez krajowych, jak i zagranicznych konsumentów. Produkty firmy są synonimem komfortu i jakości dla tysięcy klientów. Romet posiada bogate doświadczenie i stale poszukuje sposobów na doskonalenie. Rowery elektryczne są bezpieczne i mogą być używane w każdym terenie. Posiadają mocny silnik, który zapewnia doskonałe wsparcie podczas trudnych podjazdów i wzniesień. Przerzutki ułatwiają pokonywanie kolejnych kilometrów. Rower elektryczny dzięki trwałym komponentom może być używany w każdym terenie. Większość modeli Rometa została zaprojektowana tak, aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort użytkownikom oraz chronić silnik i baterię przed brudem, wodą i błotem.

Kawasaki

Od początku istnienia firma Kawasaki zajmowała się wyłącznie produkcją motocykli i silników spalinowych. W ostatnich latach do swojej linii produktów dodała rowery elektryczne. Rowery te są napędzane mocnymi silnikami i mają solidną ramę. Duże doświadczenie firmy w produkcji urządzeń zasilanych bateriami jest odpowiedzialne za trwałość i wydajność pojazdu. Kawasaki oferuje rowery, które mogą być używane do jazdy miejskiej zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, a także rowery, które mogą być używane w terenie górskim. Każdy model wykonany jest z trwałych i solidnych materiałów. Minimalistyczny design e-bike'ów jest zaletą, gdyż przypadnie do gustu każdemu.

Kross

Kross, polski producent rowerów, oferuje szeroką gamę pojazdów. W ofercie znajduje się wiele modeli do jazdy górskiej i miejskiej. Każdy znajdzie taki, który będzie mu najbardziej odpowiadał. Kross dąży do zapewnienia maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa swoim użytkownikom. To coś, na co Kross zwraca szczególną uwagę przy projektowaniu rowerów elektrycznych. Ramy pojazdów są mocne, a silnik zapewnia dużą moc. Wspiera on rowerzystę nawet na najtrudniejszych trasach. Rowery elektryczne Kross są bezpieczne, ponieważ posiadają dobre hamulce i stabilną kierownicę.

Rower elektryczny

Geobike

Geobike to producent rowerów elektrycznych, który cały czas się rozwija. Do wyboru jest wiele modeli, dzięki czemu każdy może dostosować rower do swoich potrzeb. Ramy rowerów Geobike wykonane z aluminium są specjalnie zaprojektowane dla mocnych silników elektrycznych. Rowery Geobike są skrupulatnie składane i testowane przed wypuszczeniem na drogę. Wynikiem tego jest niezawodny i sprawdzony produkt. Rowery są zbudowane do jazdy wyczynowej i są wykonane z bardziej wytrzymałych materiałów niż rowery miejskie. Karbonowa rama i zawieszenie zapewniają komfort podczas jazdy. Rowery elektryczne Geobike mają dużą pojemność baterii, co oznacza, że mogą pojechać dalej. Urządzenie wspomagające może być używane bez konieczności ładowania baterii. Z tego powodu rowery Geobike są popularnym wyborem.

Haibike

Haibike, niemiecki producent rowerów, skupia się obecnie przede wszystkim na rowerach elektrycznych. Oferta firmy w segmencie rowerów z napędem jest bardzo szeroka. Rowery elektryczne Haibike są najbardziej zaawansowane technologicznie na świecie.

Ghost

W 1993 roku firma Ghost została założona w Niemczech przez dwóch przyjaciół, którzy mieli mały garaż i chęć stworzenia rowerów, które spełniałyby potrzeby rowerzystów kochających zabawę i dobrą jakość wykonania. Nie oczekiwali sukcesu jako konstruktorzy rowerów - ich pierwsze modele były zaprojektowane tak, aby sprawiały im przyjemność, czego przykładem jest wciąż popularny model Lector.