Rowery elektryczne dalekiego zasięgu

Naładowane rowery pokonują duże odległości.


Znasz to dobrze - przerażający alarm o niskim poziomie baterii. Pojawia się w Twoim telefonie, zegarku, a może nawet samochodzie. Ponieważ tak wiele w naszym życiu działa na baterie, wszyscy znamy to uczucie, gdy przed końcem dnia lub podróży kończy się bateria, co powoduje desperackie poszukiwanie źródła zasilania lub odłączenie się, zanim będziesz gotowy.


To prawda o współczesnym życiu: dobra bateria ma znaczenie i chociaż nie możemy mówić o tych telefonach lub zegarkach, a Rower elektryczny Charge zapewni Ci ciągłość działania.


Z rowerem elektrycznym Charge uzyskasz milowy zasięg na jednym ładowaniu. Pojemność baterii naszych rowerów pozwala na przejechanie nawet 50 mil przed koniecznością podłączenia do prądu. Niezależnie od tego, czy chodzi o oba odcinki dojazd do pracy, jazda po mieście w celu załatwienia wielu spraw, długa, spokojna przejażdżka w weekend, czy też przejechanie od góry do dołu całego stanu Rhode Island (!), możesz polegać na swoim rowerze elektrycznym, który sprawi, że podróż będzie przyjemna!


I możesz jeździć z pełną mocą przez cały czas. Wierzcie lub nie, ale nasze rowery mogą osiągnąć prędkość do 20 mph. Nie jest to jednak tylko zero czy dwadzieścia; masz kontrolę i możesz wybierać spośród pięć poziomów wspomagania pedałowania moc.


Przepustnica w kształcie kciuka daje łatwy dostęp do zwiększania prędkości, podczas gdy Twoje stopy skupiają się na pedałowaniu. Dzięki tym funkcjom, wspomaganiu pedałowania i przepustnicy, możesz reagować na to, co dzieje się wokół Ciebie, ustępując miejsca innym osobom dojeżdżającym do pracy lub jadąc na rowerze, aby podziwiać widoki.


W trakcie jazdy, umieszczony z przodu i w środku wyświetlacz cyfrowy informuje Cię o wszystkim. Śledzi on prędkość i poziom wspomagania, a także stan naładowania baterii. Nie ma tu skomplikowanego interfejsu, który odwraca uwagę od tego, co masz przed sobą - jest tylko prosty, czytelny ekran z najważniejszymi informacjami. Dzięki temu zawsze będziesz wiedzieć, ile jeszcze zostało Ci do końca jazdy.


Gdy w końcu nadejdzie czas ładowania, bateria jest wyjmowana. Można ją ładować na rowerze lub poza nim pomiędzy kolejnymi jazdami. (Jeśli jest wyjmowana, to czy jest bezpieczna?) Nie obawiaj się - jest również zamykana na klucz! Pomyśleliśmy o tym i nie tylko o tym. Dodatkowe elementy bezpieczeństwa, takie jak tylne i przednie światła LED oraz zintegrowany klakson, zapewniają bezpieczeństwo Tobie i Twojemu rowerowi. bezpiecznie i pewnie.


Nasze rowery są zbudowane dobrze i z myślą o Tobie.


Aby mieć pewność, że wytrzymają długi czas, rowery Charge są dobrze skonstruowane. Wydajne baterie Shimano i Samsung w połączeniu z lekkimi i trwałymi komponentami oznaczają, że rower nie tylko wytrzyma długą jazdę, ale będzie służył przez wiele długich jazd.


Szczegóły techniczne, czyli rzeczy, których możesz nie zauważyć, ponieważ działają tak dobrze:


  • Technologia zastosowana w hydraulicznych hamulcach tarczowych równomiernie rozprowadza ciepło, dzięki czemu są one mniej podatne na zużycie niż tradycyjne hamulce mechaniczne. Oznacza to ich dłuższą żywotność.
  • Środkowy lub piastowy silnik pracuje tak ciężko jak Ty, zwiększając Twoją moc i umożliwiając długie przejażdżki.
  • Odporne na przebicie opony z łatwymi do odczytania czujnikami ciśnienia utrzymują Cię w ruchu. (Czerwony oznacza napełnienie, zielony oznacza jazdę!).

Wśród rzeczy, które na stronie jest wygoda. Nasze rowery mają takie cechy jak wbudowany tylny bagażnik, który pozwala Ci zabrać to, czego potrzebujesz zarówno na szybkie wycieczki, jak i długie wyprawy. Ponadto jest on zaprojektowany tak, aby był kompatybilny z wieloma akcesoriami, więc możesz robić wszystko po swojemu. Skoro już tu jesteś, przejrzyj co oferujemyod kaski do hydracji.


Aha, i prawie nie musimy o tym wspominać, ale uważamy, że warto o tym krzyczeć: wybór roweru elektrycznego zamiast samochodu, aby dostać się z jednego miejsca do drugiego, jest dobry dla planety. Zamiana samochodu na rower zmniejsza emisję dwutlenku węgla, ilość odpadów, zanieczyszczenie hałasem, a nawet ryzyko dla dzikiej przyrody. Przemieszczanie się rowerem może chronić miejsca, które najbardziej kochamy, a my uważamy, że to całkiem mądre. Okazuje się, że to, co jest bardziej zabawne, może być również bardziej odpowiedzialne!


Wierzymy, że rowery elektryczne są dla każdego - i wszędzie.


W firmie Charge jednym z naszych podstawowych przekonań jest to, że rowery powinny być dla każdego. Jak używasz swojego roweru? Może to Twoje hobbya może jeździsz dla zdrowia. Może to właśnie na rowerze wykonujesz do pracy każdego dnia. Niezależnie od tego, gdzie i po co jeździsz, znajdziesz rower elektroniczny Charge dla siebie.


We wszystkich modelach znajdziesz wymienione wcześniej cechy, które wyróżniają nasze rowery: baterie o dużym zasięgu, lekkie i wytrzymałe ramy, solidne opony i przyjazny dla użytkownika wyświetlacz cyfrowy. Następnie rozróżniamy Twoje potrzeby, dlatego oferujemy trzy różne modele.


Nasz City ebike zawiezie Cię tam, gdzie potrzebujesz.

Małe miasteczko czy tętniąca życiem metropolia - na tym rowerze będziesz mógł się po niej poruszać. W zależności od Twoich preferencji, oferujemy ramę standardową z wysoką górną rurą lub ramę otwartą z niską górną rurą. Aby dokonać wyboru, zastanów się, czy potrzebujesz stopniowego przejścia dla łatwego wsiadania i wysiadania, co oznacza ten drugi model, City Low Step - idealny do dostaw lub kilku przystanków, lub do noszenia czegoś innego niż strój treningowy.

Ponieważ życie w mieście może oznaczać bliskie sąsiedztwo, ucieszy Cię wiadomość, że składane pedały i składana kierownica roweru City zajmują mniej miejsca podczas przechowywania. Przechowywanie roweru w garażu, wejściu lub mieszkaniu nie sprawi, że będziesz miał kłopoty! Rower jest również łatwy w montażu i konserwacji, co jest jedną z najbardziej zauważalnych cech w wielu pochlebnych opiniach na jego temat.


Jeśli chcesz po raz pierwszy w życiu wsiąść na rower, lub szukasz łatwych, beztroskich przejażdżek, z pewnością docenisz Comfort.

Ten model został zaprojektowany tak, aby spełniać swoją nazwę, począwszy od ergonomicznego siodełka po widelec z przednim zawieszeniem - techniczne określenia oznaczają wygodne siedzenie i płynną jazdę. Może zabrać Cię na sprawunki, na trening lub na zwiedzanie miasta. Użytkownik może zdecydować, w jakim stopniu włączyć wspomaganie pedałowania: mniej, aby się poruszać, lub więcej, aby zachować energię.

Model Comfort ma te same cechy, co jego kuzyn City: składaną kierownicę i pedały, przepustnicę na kciuk i łatwo wyjmowaną baterię. Wśród recenzji tego modelu znajduje się jedna zatytułowana "LOVE AFFAIR!". Czy trzeba mówić więcej?


W przypadku przygód w terenie, przywitaj się z modelem XC.

Zaprojektowany, aby radzić sobie z terenami trudniejszymi niż ulice miast, ten model jest dobry na żwir i do pokonywania stromych wzgórz. Grube opony poradzą sobie z ostrymi zakrętami, a wytrzymałe amortyzatory wygładzą Twoją jazdę. Wybrany jako jeden z Najlepszych rowerów elektrycznych na rok 2021 przez CNet, XC wyróżnia się możliwościami "roweru górskiego połączonego z miejskim"; radzi sobie równie dobrze na trudniejszych i dobrze wydeptanych ścieżkach. Przeczytaj więcej o tym, co możesz zrobić z XC.


Dokąd zaprowadzi Cię Twój rower elektryczny Charge?


Rower elektryczny to inwestycja, ale nie musi oznaczać rozbicia banku. Wierzymy, że każdy powinien mieć możliwość wyboru, nie tylko zawodowcy czy rowerzyści jeżdżący po dziesięć tysięcy godzin, dlatego tworzymy modele, które można łatwo zintegrować ze swoim życiem. Nie skąpimy jednak pieniędzy! Możesz być pewien, że otrzymujesz produkt wysokiej jakości, z komponentami takich producentów jak Goodyear i Shimano, uznanych przez recenzentów takich jak Bicycling, CNet, Women's World i Forbes.


Przeczytaj recenzje - w mediach i od samych rowerzystów Charge - a przekonasz się, że jedną z naszych najbardziej cenionych cech jest łatwość obsługi naszych rowerów. Montaż jest niemal tak prosty, jak wybór koloru! Na naszej stronie internetowej można znaleźć instrukcje krok po kroku dostosowane do modeli City, Comfort i XC, wraz z wizualizacjami i filmami.


Nie oznacza to jednak, że profesjonaliści nie mogą pomóc! Jednym z najlepszych sposobów na dobranie roweru jest wizyta w lokalnym sklepie rowerowym i wypróbowanie go. Skorzystaj z naszego lokalizator sklepów aby znaleźć sklep Charge w pobliżu.

Socialmedia

Warte uwagi

Poznajcie Emily i Scotta: razem gonią za...

Poznajcie Emily i Scotta: Wspólnie gonią za emocjami na rowerach elektrycznych Emily i Scott po raz pierwszy wypożyczyli rowery elektryczne podczas wakacji w San Diego...