Przewożenie ładunków na przejażdżkach? Łatwe

Udostępnij:

Przewożenie ładunku na przejażdżkach? Łatwy

Dzięki rowerowi elektronicznemu Charge łatwiej niż kiedykolwiek porzucisz samochód i wybierzesz aktywny środek transportu. Niezależnie od tego, czy używasz swojego roweru elektrycznego do przejechania kilku przecznic do sklepu spożywczego, czy też codziennie pokonujesz ponad 10 mil, poniżej znajdziesz kilka prostych wskazówek, które pomogą Ci przewieźć Twój sprzęt.

Dzięki standardowemu bagażnikowi tylnemu rower elektryczny Charge ma wystarczająco dużo miejsca do przewożenia sprzętu. Jeśli dojeżdżasz do pracy lub często musisz przewozić cięższe ładunki, takie jak zakupy spożywcze, warto zainwestować w wysokiej jakości sakwy. Przekształcają one potencjał tylnego bagażnika w poważną pojemność ładunkową, dzięki czemu można bezpiecznie przewozić na rowerze nawet większe przedmioty.

Plecak lub plecak biodrowy może być również dobrym rozwiązaniem, szczególnie w przypadku lżejszych ładunków i krótszych dystansów. Opcje przewożenia na ciele są zwykle mniej odpowiednie dla rowerzystów dojeżdżających do pracy w tych samych ubraniach, w których pracują, lub do przewożenia zakupów spożywczych lub innych ciężkich ładunków na długich dystansach.


Chcesz zabrać ze sobą dzieci, ale jeszcze nie jeżdżą? Tradycyjny fotelik dziecięcy montowany z tyłu pojazdu może być dobrym rozwiązaniem dla dzieci ważących mniej niż 40 kg. Wadą fotelika dziecięcego jest to, że ciężar dziecka znajduje się wysoko, co ma większy wpływ na prowadzenie roweru.


Inną opcją, która jest bardziej odpowiednia dla dzieci ważących więcej niż 40 kg, jest przyczepka ciągnięta lub rower typu "tag along". Przyczepki do ciągnięcia mają zazwyczaj dwa koła i mogą przewozić 1-2 dzieci w zamkniętej przestrzeni ładunkowej. Rowery typu Tag along mają jedno koło i zazwyczaj przewożą jedno dziecko w pozycji jadącej, z własną kierownicą, korbami i układem napędowym.

Niezależnie od wybranej opcji, należy pamiętać o maksymalnej wadze roweru Charge wynoszącej 300 funtów. Przekroczenie limitu wagi jest niebezpieczne i może prowadzić do przyspieszonego zużycia i/lub awarii ramy, widelca, kół i układu napędowego. z wnętrza samochodu. Można również użyć starych koców, prześcieradeł lub ręczników, aby dodatkowo zabezpieczyć wnętrze samochodu.

Zobacz nasze rowery elektryczne

Socialmedia

Warte uwagi

Otarcia rowerowe - jak sobie z nimi radzić?

Jazda na rowerze szosowym na długich dystansach, pokonywanie stromych zjazdów na szlakach czy dłuższe wycieczki rowerowe w celach rekreacyjnych to wielka frajda. Nic dziwnego, że uwielbiamy...