Przechowywanie roweru elektrycznego? Łatwe


Rower elektryczny Charge został zaprojektowany tak, aby był bardzo łatwy w przechowywaniu, nawet w ciasnych miejscach. Jest to możliwe dzięki składanej bez użycia narzędzi kierownicy i składanym pedałom, które znacznie zwężają rower.

Jeśli brakuje Ci miejsca do przechowywania roweru, zapoznaj się z rozwiązaniami do przechowywania rowerów elektrycznych montowanymi na ścianie. Rozwiązania montowane na ścianie, dostępne w szerokiej gamie stylów, od prostych haków przykręcanych, po słupki i pełne stojaki, mogą znacznie zmniejszyć powierzchnię zajmowaną przez rower elektryczny podczas przechowywania.


Przewożenie roweru elektrycznego Charge w samochodzie osobowym, ciężarówce lub vanie jest stosunkowo podobne do przewożenia tradycyjnego roweru, jednak należy zachować środki ostrożności ze względu na większą wagę roweru elektrycznego.

Jeśli planujesz często przewozić swój rower elektryczny, warto zainwestować w wysokiej jakości bagażnik montowany na haku. Thule, 1Up USA i Yakima to przykłady wysokiej jakości marek bagażników, których modele mogą przewozić wiele rowerów elektrycznych jednocześnie. Niektóre z nich mają nawet zintegrowane zamki, dzięki czemu można łatwo zwiększyć bezpieczeństwo, przypinając rower do bagażnika.

Jeśli nie chcesz montować roweru na haku lub po prostu nie zamierzasz często przewozić go w samochodzie, możesz zmieścić rower Charge e-bike w większości samochodów osobowych lub SUV. W zależności od dostępnego miejsca, konieczne może być zdjęcie jednego lub obu kół, obniżenie siodełka oraz złożenie kierownicy i pedałów. Rower należy zawsze kłaść na lewym boku, tak aby łańcuch i mechanizm napędowy znajdowały się u góry, z dala od wnętrza samochodu. Można również użyć starych koców, prześcieradeł lub ręczników, aby dodatkowo zabezpieczyć wnętrze samochodu.


Zobacz nasze rowery elektryczne