Poznaj Krystiana: Przemierza życie z rodziną na naładowanych rowerach elektrycznych

Udostępnij:

Poznaj Krystiana: Podróż przez życie z rodziną na rowerach elektrycznych Charge

Podczas gdy niektóre rodziny z małymi dziećmi wożą swoje pociechy minivanami lub sedanami, Krystian zapina swoje dzieci w foteliku na tylnym siedzeniu swojego roweru elektrycznego Charge i rusza w drogę. Mama dwóch chłopców zabiera ich do przedszkola, na zakupy i do nowej dzielnicy, a wszystko to na rowerze elektrycznym Charge.

Krystian, którego żona Kate jeździ rowerem Charge do pracy, mówi, że rowery elektryczne sprawiają, że codzienne życie ich rodziny jest przyjemniejsze, bardziej wydajne i praktyczniejsze.

"Czasami, gdy mieszkamy w mieście, ruch uliczny może być nieco szalony, więc często jeździmy rowerami Charge do sklepu spożywczego, ponieważ oszczędzamy czas i paliwo, które są teraz bardzo cenne" - mówi Krystian. "Często w weekendy chcemy wyjść z domu i pozwiedzać, ale nie chcemy wskakiwać do samochodu. Chcemy po prostu wsiąść na rowery i cieszyć się słońcem i świeżym powietrzem, które mamy, i odkrywać nasze piękne miasto".

Chociaż na rynku było wiele różnych rowerów elektrycznych do wyboru, Krystian mówi, że przyciągnęła ją misja firmy Charge.

"To, co najbardziej przemawia do mnie w misji marki Charge, to fakt, że jej celem jest podnoszenie na duchu i wzmacnianie pozycji kobiet. Myślę, że nazwa naprawdę fajnie łączy się z tymi celami. Jest naprawdę wyjątkowa".

Jej rada dla innych, którzy zastanawiają się nad zakupem roweru elektrycznego Charge: Wybierzcie go.

"Nie pożałujesz żadnej rzeczy z nim związanej. Uwielbiamy go za każdą przygodę, jaką przeżyliśmy. Bez względu na to, czy chcesz jeździć długo, czy krótko, będzie Cię wspierał w każdej sytuacji.