Najwyżej oceniany rower elektryczny w 2022 r.

Udostępnij:

Najwyżej oceniany rower elektryczny w 2022 roku

Początek nowego roku jest zawsze okazją do refleksji, dlatego w Charge dokonaliśmy oceny naszych wysiłków i spojrzeliśmy wstecz na nasze osiągnięcia w roku 2021.

Jedną z rzeczy, która mówi nam, że jesteśmy na dobrej drodze, jest fakt, że nasze rowery są konsekwentnie oceniane przez niezależnych ekspertów jako jedne z najlepszych w branży. Jesteśmy szczególnie dumni z wyróżnień, które zdobyliśmy w zeszłym roku, takich jak tytuł "Najlepszego roweru elektrycznego dla małych przestrzeni" przyznany przez Gear Patrol oraz "Najlepszego lekkiego roweru elektrycznego dla kobiet" przyznany przez Woman's World.

Jeśli chodzi o tego typu obiektywne recenzje, nasze rowery regularnie plasują się w czołówce. To napędza naszą determinację, aby nadal robić to, co robimy, a w miarę rozwoju robić to jeszcze lepiej .

Patrząc w przyszłość do roku 2022, jesteśmy podekscytowani najlepszymi rowerami elektrycznymi na (i poza) drogą. Niezależnie od tego, czy szukasz elektrycznego roweru do pracy, elektrycznego roweru górskiego, roweru cargo czy elektrycznego roweru rekreacyjnego, wszystkie rowery elektryczne Charge są stworzone, aby Cię poruszać - pod każdym względem. Dzięki trzem dynamicznym modelom do wyboru, na pewno znajdziesz taki, który będzie pasował do Twojego stylu życia i potrzeb związanych z jazdą na rowerze.

Co sprawia, że rowery Charge są najlepszymi rowerami elektrycznymi na rynku i co sprawia, że wszyscy, od Forbes przez MSN po CNET, są zachwyceni?

Cóż, po latach pracy nad udoskonaleniem idealnego roweru elektrycznego, dostarczamy niewielką, ale potężną linię rowerów, które spełniają wszystkie wymagania. Nasze rowery są stylowe, wygodne, przystępne cenowo i trwałe. Zapewniają niezwykle płynną jazdę, a my zadbaliśmy o to, aby ich posiadanie i obsługa były niezwykle łatwe i przyjemne. Zgadzają się z nami zarówno klienci, jak i recenzenci, dlatego jesteśmy najwyżej ocenianą firmą produkującą rowery elektryczne w 2022 roku na drogach (i poza nimi!).

Różnica w ładowaniu

Rozumiemy to: jest wielu producentów rowerów elektrycznych do wyboru i wielu ludzi, którzy chcą kupić rower elektryczny. Tylko w 2021 roku Amerykanin kupował rower elektryczny co 52 sekundy. Przy tak dużej aktywności na rynku i tak wielu dostępnych opcjach możesz się zastanawiać, co wyróżnia Charge.

Zacznijmy od początku. Kiedy w 2004 roku zaczęliśmy produkować rowery, nasza misja była prosta: dać radość i wolność jazdy na rowerze większej liczbie osób niż kiedykolwiek wcześniej. Przez kilka następnych lat produkowaliśmy asortyment niedrogich i trwałych rowerów tradycyjnych , ale nigdy nie przestaliśmy myśleć o tym, jak możemy sprawić, by jazda na rowerze była jeszcze lepsza i bardziej dostępna. Jako zespół ludzi o podobnych poglądach i wielkich sercach, wspierany wiedzą techniczną firm Schwinn i Cannondale, chcieliśmy tworzyć rowery dla prawdziwych ludzi, którzy naprawdę żyją.

Dlatego też, gdy po raz pierwszy pojawiła się technologia rowerów elektrycznych, od razu uznaliśmy, że zmienia ona reguły gry. Po dodaniu silnika elektrycznego do tylnego koła, wiele barier utrudniających jazdę na rowerze praktycznie znika. Nagle wzniesienia nie stanowią problemu i można używać roweru elektrycznego do codziennego przemieszczania się, ciesząc się wszystkimi małymi chwilami podczas jazdy. Dzięki możliwości wyboru jednego z wielu poziomów wspomagania pedałowania można bezpiecznie jeździć z dużymi prędkościami oraz szybciej i łatwiej dotrzeć tam, gdzie jest się potrzebnym.

Dlatego po wielu badaniach i przemyśleniach postanowiliśmy skupić się wyłącznie na stworzeniu idealnego roweru elektrycznego. Ruszyliśmy naprzód z misją wyeliminowania frustracji, których doświadczyliśmy sami i których doświadczają inni, szukając roweru - takich jak skomplikowany żargon, przytłaczająca liczba produktów do wyboru i często marki, które wydają się dbać wyłącznie o mężczyzn lub kolarzy wyczynowych.

W 2022 roku z dumą oferujemy trzy modele rowerów elektrycznych, które nie tylko ładnie wyglądają, ale są też wyposażone w wysokiej klasy funkcje, które naprawdę podnoszą jakość jazdy na rowerze elektrycznym. Są to rowery stworzone, aby cieszyć się prawdziwym życiem, a nie gonić za jego idealną wersją, a jazda na nich to czysta przyjemność.

Nie traktujemy Twojego biznesu jako oczywistości i staramy się być firmą produkującą rowery elektryczne, której możesz zaufać. Tak jest w Charge od prawie 20 lat i tak będzie zawsze.

Który rower elektryczny Charge jest odpowiedni dla mojego stylu życia i potrzeb rowerzysty?

Zanim omówimy, co odróżnia nasze modele od siebie i który rower elektryczny jest najlepszy dla Twojego stylu życia i potrzeb rowerowych, sprawdźmy najpierw, co je łączy.

Wszystkie rowery Charge E-Bikes są sklasyfikowane jako rowery elektryczne klasy 2

Ze względu na zasady i przepisy, rowery elektryczne są podzielone na trzy klasy, które wskazują poziom wspomagania silnika i określają, gdzie można na nich jeździć:

Rowery elektryczne klasy1 są najczęstszym wprowadzeniem do e-bike'ów, ponieważ są niedrogie i akceptowane na wszystkich ulicach miast i ścieżkach rowerowych. Silnik w rowerze elektrycznym klasy 1 uruchamia się dopiero wtedy, gdy rowerzysta zaczyna pedałować, a przestaje być wspomagany po osiągnięciu prędkości maksymalnej 20 mil na godzinę.

Rowery elektryczne klasy 2 są również dozwolone na większości ulic i ścieżek rowerowych w mieście. Jednak w przeciwieństwie do rowerów elektrycznych klasy 1, silnik w rowerze elektrycznym klasy 2 może być włączony bez wspomagania pedałowania przez rowerzystę - co oznacza, że można bez wysiłku jechać do przodu - a wspomaganie silnika będzie kontynuowane do momentu osiągnięcia maksymalnej prędkości 20 mph.

Rowery elektryczne klasy 3 są najmocniejsze, a więc i najdroższe spośród trzech klas rowerów elektrycznych. Podobnie jak w rowerze elektrycznym klasy 2, silnik w rowerze elektrycznym klasy 3 może być napędzany bez wspomagania pedałowania przez rowerzystę. Różnica pomiędzy rowerem elektrycznym klasy 2 i klasy 3 polega na tym, że w rowerze klasy 3 silnik może być wspomagany aż do osiągnięcia prędkości maksymalnej 28 mil/h (w porównaniu z prędkością maksymalną 20 mil/h w rowerze elektrycznym klasy 2). W związku z tym rowery elektryczne klasy 3 nie są dopuszczone do ruchu na większości ścieżek rowerowych i szlaków górskich.

Każdy rower elektryczny Charge jest klasyfikowany jako rower elektryczny klasy 2. Skupiamy się na tych rowerach, ponieważ oferują one największą swobodę i elastyczność, a jednocześnie zapewniają dużą prędkość i możliwość pokonywania odległości.

Wszystkie rowery elektryczne Charge są wyposażone w najwyższej jakości funkcje - standardowo

W firmie Charge zależy nam na zapewnieniu rowerzystom doskonałych wrażeń z jazdy. Dążymy również do tego, aby zakup i posiadanie roweru elektrycznego było bardziej dostępne i przystępne cenowo. Dlatego nasze rowery są wyposażone we wszystko, czego potrzebujesz i w nic, czego nie potrzebujesz, w tym w funkcje premium - standard:

Wysokiej jakości aluminiowa rama, która jest lekka, ale wytrzymała i gotowa do jazdy w każdych warunkach pogodowych.

Mocny silnik w tylnej piaście, który zapewnia wspomaganie elektryczne do prędkości 20 mph.

✹ O dłączany akumulator z blokadą , który umożliwia przejechanie do 50 km na jednym ładowaniu i który można łatwo doładować na rowerze lub poza nim.

✹ S kładana kierownica i pedały , które otwierają się i zamykają w ciągu kilku sekund, co oznacza, że potrzebujesz mniej miejsca do przechowywania lub transportu roweru.

Wygodne siodełka i uchwyty, dzięki którym z łatwością dojedziesz tam i z powrotem.

✹ O dporne na przebicie opony Goodyeara, które zapewniają niezrównaną trakcję w każdych warunkach i solidną ochronę przed przebiciem.

Automatyczne czujniki ciśnienia w oponach, które eliminują konieczność zgadywania i sygnalizują na czerwono, gdy potrzebne jest powietrze, lub na zielono, gdy można jechać.

Zintegrowane światła przednie i tylne o dużej mocy oraz odblaskowe ścianki opon zapewniają dobrą widoczność w dzień i w nocy.

✹ Wytrzymały bagażnik tylny ułatwiający mocowanie koszyków, skrzynek lub pojemników na wszystkie niezbędne rzeczy codziennego użytku.

Znajdź odpowiedni rower elektryczny Charge do swojego stylu życia i potrzeb rowerowych

W Charge lubimy proste rozwiązania. Oferujemy trzy wysokiej jakości modele rowerów elektrycznych, z których każdy zapewnia wyjątkowo płynną jazdę i mniejsze zmęczenie. Jaka jest więc różnica między nimi i skąd wiadomo, który z nich jest odpowiedni dla Ciebie?

Wszystko sprowadza się do dwóch rzeczy: 1) gdzie najczęściej zamierzasz jeździć na rowerze i 2) jak wolisz jeździć na rowerze.

Oto krótki przegląd oferty rowerów elektrycznych Charge:

City, zaprojektowany z myślą o dojazdach do pracy w mieście.

Comfort, przeznaczony do spokojnej, wyprostowanej jazdy.

XC, gotowy do przygód na drodze i w terenie.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, który z rowerów elektrycznych Charge pasuje do Twojego stylu życia i potrzeb rowerzystów.

Do codziennych dojazdów do pracy: Miejski rower elektryczny

Miejski rower elektryczny, stworzony przez twórców rowerów Cannondale i Schwinn, to elektryczny rower dojeżdżający do pracy, który ułatwia życie w mieście. Dzięki składanej kierownicy i lekkiej konstrukcji jest łatwy do przechowywania (nawet w tak ciasnych miejscach jak kawalerka) i transportu (np. w metrze lub autobusie). Ale nie daj się zwieść smukłemu profilowi - rower City został zaprojektowany z myślą o życiu w mieście. Ma wytrzymałe opony Goodyeara, które zapewniają płynną jazdę w każdym terenie, oferuje pięć poziomów wspomagania pedałowania z wygodną przepustnicą na wyciągnięcie ręki i jest wyposażony we wbudowane światła, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo. Wszystko po to, abyś dotarł tam, gdzie chcesz i jak chcesz. Dostępny z ramą standardową lub niskopodłogową, miejski rower elektryczny sprawi, że Twoja codzienna jazda stanie się o wiele przyjemniejsza.

Do jazdy rekreacyjnej: Comfort Electric Bike

Comfort Electric Bike to nasz codzienny, elektryczny rower rekreacyjny, który zapewnia łatwą i wyprostowaną jazdę, nawet na wzniesieniach. Dzięki nisko osadzonej ramie, amortyzatorom odpornym na wstrząsy i superwygodnemu siodełku, jazda na rowerze Comfort to czysta przyjemność. Ponadto łatwa w obsłudze przepustnica kciukiem umożliwia wybór jednego z pięciu poziomów wspomagania pedałowania, dzięki czemu masz pełną kontrolę nad tym, jak bardzo chcesz pedałować... lub nie pedałować. Rower Comfort został stworzony do rekreacyjnych przejażdżek, które utrzymają Cię w aktywności i sprawią, że poczujesz się pełen mocy i radości, a nie wyczerpany.

Do jazdy w terenie i poza nim: XC Electric Bike

Gdy przygoda wzywa, XC Electric Bike - nasz wytrzymały, elektryczny rower górski od twórców Cannondale i Schwinn - jest gotowy do jazdy w każdym terenie. Dzięki grubym oponom Goodyeara, wytrzymałym amortyzatorom i amortyzowanemu widelcowi przedniemu, rower elektryczny XC radzi sobie na szutrowych drogach i zakurzonych szlakach, zapewniając komfort jazdy przez cały dzień. Dzięki mocnemu silnikowi o średnim napędzie, który może pokonywać strome wzniesienia, oraz zintegrowanej baterii, która zapewnia przejechanie do 50 mil na jednym ładowaniu, rower elektryczny XC jest przygotowany na długie przygody na szutrze i w terenie.

Dlaczego warto wybrać rower elektryczny z systemem Charge?

Kiedy w 2004 roku zaczęliśmy produkować rowery, produkowaliśmy asortyment wytrzymałych, tradycyjnych rowerów w dobrej cenie, które były łatwe i przyjemne w prowadzeniu. Szybko zdobyliśmy popularność, ale nie mogliśmy się powstrzymać od zastanowienia, w jaki sposób możemy dotrzeć do jeszcze większej liczby rowerzystów. Dlatego, oprócz decyzji o skupieniu się wyłącznie na produkcji rowerów elektrycznych, nasz zespół skorzystał z okazji, aby na nowo wyobrazić sobie i zaprojektować każdy aspekt użytkowania roweru elektrycznego - od zakupu i montażu, po przechowywanie i posiadanie - szukając inteligentnych rozwiązań problemów, które napotkali przez dziesięciolecia, budując i jeżdżąc na rowerach.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak firma Charge zmieniła sposób użytkowania rowerów elektrycznych i dlaczego wybór roweru elektrycznego Charge może sprawić, że Twoje życie stanie się łatwiejsze.

Problemy. Rozwiązane.

Nadal nie jesteś przekonany do rowerów elektrycznych? Rozumiemy to, zwłaszcza jeśli od lat nie jeździłeś na rowerze elektrycznym lub jakimkolwiek innym. Faktem jest jednak, że oferują one nieskończony potencjał możliwości i są wyposażone w rozwiązania większości problemów, które mogą się z nimi wiązać. Oto kilka z nich, które warto rozważyć.

PROBLEM: ROWERY SĄ TRUDNE DO PRZECHOWYWANIA, ZWŁASZCZA JEŚLI TWOJE MIESZKANIE JEST JEDNOCZEŚNIE GARAŻEM NA ROWERY.

Rozwiązanie: Składana kierownica i pedały pozwalają zaoszczędzić miejsce, a ponadto ułatwiają przenoszenie i przechowywanie roweru.

PROBLEM: NIGDY NIE WIESZ, CZY W OPONACH ROWERU JEST WYSTARCZAJĄCO DUŻO POWIETRZA.

Rozwiązanie: Automatyczne czujniki ciśnienia w oponach eliminują konieczność zgadywania, ponieważ świecą na czerwono, gdy potrzebujesz powietrza, lub na zielono, gdy możesz jechać.

PROBLEM: NIGDY NIE WIESZ, CZY BĘDZIESZ MIAŁ WYSTARCZAJĄCO NAŁADOWANY AKUMULATOR, ABY DOJECHAĆ TAM I Z POWROTEM.

Rozwiązanie: Wydajna bateria zapewnia zasięg do 50 mil, a wyświetlacz pokazuje zasięg w milach do przejechania, a nie tylko w procentach.

PROBLEM: CHCESZ CZUĆ SIĘ BEZPIECZNIEJ NA DRODZE.

Rozwiązanie: Zintegrowane przednie i tylne światła oraz odblaskowe opony zapewniają lepszą widoczność w każdych warunkach oświetleniowych, dzięki czemu możesz być widoczny w dzień i w nocy.

PROBLEM: POTRZEBUJESZ, ABY TWÓJ ROWER WYTRZYMAŁ CODZIENNE DOJAZDY DO PRACY PO WYBOISTYCH ULICACH.

Rozwiązanie: Wysokiej jakości aluminiowa rama jest lekka, a jednocześnie wytrzymała, a odporne na przebicie opony Goodyeara zapewniają niezrównaną ochronę w każdych warunkach pogodowych i solidne zabezpieczenie przed przebiciem, co oznacza, że jesteś gotowy do jazdy bez względu na to, co przyniesie Ci matka natura.

PROBLEM: W POBLIŻU MIEJSCA, W KTÓRYM TRZYMASZ ROWER, NIE MA GNIAZDKA ELEKTRYCZNEGO.

Rozwiązanie: Wyjmowane (ale zamykane) baterie ułatwiają bezpieczne ładowanie w domu, pracy lub gdziekolwiek, gdzie masz dostęp do prądu.

Coś jeszcze?

Cieszymy się, że pytasz! Ułatwiliśmy również proces zakupu roweru elektrycznego przez Internet i jego samodzielnego złożenia. Większość producentów rowerów wysyła je w częściach, a złożenie ich wymaga wielu skomplikowanych czynności, nie wspominając o konieczności użycia wielu narzędzi. Aby rozwiązać ten problem, zaprojektowaliśmy pudełko, które umożliwia nam wysyłanie naszych rowerów elektrycznych w stanie niemal całkowicie zmontowanym. Po dostarczeniu roweru Charge można go szybko (poniżej 10 minut) złożyć, wykonując cztery proste kroki i używając tylko jednego narzędzia.

Poza tym, że jesteśmy fanatykami jazdy na rowerze i entuzjastami spędzania czasu na świeżym powietrzu, jesteśmy również głęboko zaangażowani w ochronę środowiska. Wybierając rower elektryczny Charge, zmniejszasz emisję dwutlenku węgla za każdym razem, gdy wybierasz się na przejażdżkę rowerową, zamiast uruchamiać samochód, a nasze opakowanie zostało celowo zaprojektowane tak, aby zminimalizować ilość odpadów poprzez wyeliminowanie pianki i plastikowych opakowań i użycie wyłącznie materiałów w 100% nadających się do recyklingu. Oznacza to, że zrobisz coś dobrego dla środowiska, zanim jeszcze wyjdziesz z domu!

Ruszaj w drogę z najwyżej ocenianym rowerem elektrycznym roku 2022!

Jak widać, istnieje wiele powodów, dla których Charge jest najwyżej ocenianym rowerem elektrycznym roku 2022. Od funkcji premium, które są standardem we wszystkich naszych modelach, po zespół obsługi klienta, który odpowie na wszystkie Twoje pytania i wiele więcej - ułatwiamy życie, jeden rower elektryczny na raz.

Nie musisz jednak wierzyć nam na słowo. Weź jeden z nich na przejażdżkę i przekonaj się sam. Jazda próbna pozwoli Ci zapoznać się z rowerem elektrycznym Charge bez zobowiązań, a dzięki rosnącej sieci dealerów i punktów jazd próbnych, ułatwiliśmy znalezienie roweru w Twojej okolicy.

Za szczęśliwy, zdrowy i ELEKTRYCZNY rok 2022!