Najlepszy elektryczny rower towarowy roku 2021

Udostępnij:

Najlepszy elektryczny rower towarowy roku 2021

Jeśli myślisz o porzuceniu samochodu na rzecz roweru elektrycznego, aby dojeżdżać do pracy, załatwiać codzienne sprawunki lub w inny sposób przebijać się przez codzienne życie, możesz mieć jedno duże wahanie - bagażnik... lub jego brak, jeśli chodzi o rowery elektryczne.

Podczas gdy wiele osób jest podekscytowanych wszystkimi korzyściami i sposobami, w jakie rowery elektryczne mogą zmienić Twoje codzienne życie, często zastanawiają się oni nad tym, co jest im potrzebne i potrzebne, aby móc manewrować swoimi dniami. Jak przewieźć zakupy spożywcze? Gdzie spakujesz swój sprzęt na siłownię? A może chcesz zabrać swój sprzęt nad jezioro?

Dobra wiadomość jest taka, że z odpowiednim rowerem elektrycznym możesz odłożyć te obawy na bok. Wszystkie nasze rowery Charge są wyposażone w zintegrowany bagażnik tylny, który zapewnia mnóstwo miejsca do przewożenia rzeczy i sprzętu. Nie jest to bagażnik, ale zapewnia wszystkie możliwości przechowywania, których większość ludzi potrzebuje, a nawet więcej, i szczerze mówiąc, jesteśmy pewni, że uznasz to za jeszcze lepsze niż bagażnik.Jak dużo ładunku możesz przewieźć?

Czy możesz zabrać ze sobą wszystko podczas jazdy? Nie, ale są sposoby, aby zmaksymalizować ilość ładunku, który możesz przewieźć. Kluczem jest wiedza o tym, co będziesz przewoził najczęściej i jak dużo tego będziesz przewoził. Na rynku dostępnych jest wiele akcesoriów, które pomogą dostosować się do Twoich specyficznych potrzeb.


Na przykład, zawsze można przymocować koszyki, torby lub inne przedmioty bezpośrednio do zintegrowanego bagażnika rowerowego. Jeśli często chcesz przewozić cięższe ładunki, takie jak duże ilości artykułów spożywczych, być może zechcesz kupić zestaw sakw wysokiej jakości. Podobnie jak torby na siodełko, sakwy są mocowane na tylnym bagażniku i pozwalają bezpiecznie przewieźć więcej rzeczy. Przekształcają one potencjał tylnego bagażnika w poważną pojemność ładunkową, dzięki czemu można bezpiecznie przewozić na rowerze nawet większe przedmioty. W przypadku lżejszych ładunków i krótszych dystansów, dobrym rozwiązaniem może być plecak lub plecak biodrowy.

Chcesz zabrać ze sobą również dzieci? Jeśli jeszcze nie jeżdżą, masz możliwość zabrania ich ze sobą na rowerze elektrycznym Charge. Jeśli ważą mniej niż 40 kg, można zamontować na rowerze Charge e-bike tradycyjne foteliki dziecięce montowane z tyłu. Jedynym minusem jest dodatkowy ciężar, który umieszczony tak wysoko może wpływać na prowadzenie roweru.

Inną opcją jest przyczepka ciągnięta lub rower do ciągnięcia, który również nadaje się dla dzieci ważących więcej niż 40 funtów. Przyczepki do ciągnięcia mają zazwyczaj dwa koła i mogą przewozić jedno lub dwoje dzieci w zamkniętej przestrzeni ładunkowej. Rowery typu Tag-along mają jedno koło i zazwyczaj przewożą jedno dziecko w pozycji jadącej, z własną kierownicą, korbami i układem napędowym.

Niezależnie od Twojego wyboru, istnieje kilka świetnych opcji, aby zabrać dzieci ze sobą na rowerze elektrycznym, machając do minivanów podczas jazdy. Twoje dzieci będą czerpać korzyści ze świeżego powietrza, widoków i dźwięków, których normalnie nie doświadczyłyby w samochodzie. A prawdopodobieństwo jest takie, że wszyscy będą dużo szczęśliwsi, gdy dotrzesz do celu na rowerze elektrycznym, niż w tradycyjnym, dusznym samochodzie.

Dostarczaj swój sprzęt tam, gdzie chcesz

Twoja zdolność do przewożenia rzeczy wykracza daleko poza tylny bagażnik. Choć oczywiście potrzebujesz miejsca na swoje rzeczy, potrzebujesz również roweru, który ma odpowiednią moc i zwinność, aby przewieźć je tam, gdzie chcesz. Nasze rowery Charge sprostają temu zadaniu.

Wszystkie trzy nasze rowery - City, Comfort i XC - należą do najlżejszych, najlepiej wyposażonych i najlepiej zaprojektowanych rowerów elektrycznych w branży. Mogą przewieźć wszystko, od znalezisk z targu rolniczego po artykuły, o których nie wiedziałeś, że są Ci potrzebne w sklepie Target. Nasze rowery zostały zaprojektowane tak, abyś mógł łatwo przewieźć to, czego potrzebujesz (i chcesz!).

Wszystkie baterie w naszych rowerach, które są zarówno wyjmowane jak i zamykane, są tak skonstruowane, aby wytrzymać do 50 mil. Na dokładny przebieg wpływa ilość przewożonych rzeczy oraz inne czynniki, takie jak pogoda i ilość zużywanej energii, ale ogólnie rzecz biorąc masz 50 mil na zakupy, dostawy, zwiedzanie i wiele innych. Oznacza to, że jeśli chcesz wybrać się nad jezioro, aby łowić ryby, możesz zabrać ze sobą skrzynkę z narzędziami. Jeśli chcesz trafić na wyprzedaże garażowe w okolicy, możesz przywieźć do domu swoje skarby. Możesz nie mieć bagażnika, ale to nie musi Cię ograniczać. Nasze rowery zostały zaprojektowane tak, aby pokonać dystans z tym, czego potrzebujesz.

Nie musisz się też pocić, ciągnąc swój sprzęt (choć możesz, jeśli chcesz poćwiczyć). Na tym właśnie polega piękno rowerów elektrycznych. Zarówno nasze rowery Comfort, jak i City posiadają pięć trybów wspomagania pedałowania. Oznacza to, że jeśli chcesz trochę (lub dużo) pomóc sobie w pedałowaniu, możesz wybrać tryb, który jest najlepszy do tego zadania. Jeśli chcesz, aby rowery wykonywały za Ciebie całą pracę, również jest taka możliwość, ponieważ oba są wyposażone w przepustnice.

Nasz Charge XC to nasz bardziej wytrzymały rower górski z przyczepnymi, grubymi kołami. Posiada trzy tryby wspomagania pedałowania, które pomogą Ci zmierzyć się z trudnym terenem, takim jak piasek, żwir i błoto.

Czy Twoje lody roztopią się w drodze ze sklepu spożywczego do domu? Nie możemy niczego obiecywać, ale nasze rowery z pewnością mają moc, której potrzebujesz, aby szybko dotrzeć do celu. Każdy z nich został zaprojektowany z wspomaganiem pedałowania do 20 mph. To około 3 minuty na milę. Z taką prędkością można pokonać całkiem spory obszar. Możesz pchać nasze rowery elektryczne szybciej, jeśli Twoje nogi dadzą radę, ale po osiągnięciu prędkości 20 mph jesteś zdany na siebie, ponieważ wspomaganie pedałowania działa tylko do tej prędkości.

Waga naszych rowerów również pomaga w ich przewożeniu. Rowery elektryczne Charge to jedne z najlżejszych modeli na rynku, dzięki czemu są bardziej zwinne i łatwiejsze w prowadzeniu niż cięższe rowery o większych gabarytach. Nasz e-bike City waży zaledwie 45 funtów. Model Comfort waży zaledwie 51 funtów, a Charge XC - 55 funtów. Wszystkie te wagi uwzględniają również wagę baterii. Biorąc pod uwagę, że niektóre rowery elektryczne ważą 70 lub więcej funtów, nasze są lekkie... w najlepszy możliwy sposób.

A co z przewożeniem samego roweru? To bardzo proste. Rowery elektryczne Charge są nie tylko lekkie, ale również wyposażone w składane kierownice i pedały, które można otworzyć i zamknąć w ciągu kilku sekund. W ten sposób rower zamienia się w płaską, opływową maszynę, którą łatwo zabrać ze sobą, przechowywać i nie tylko.

Słowo o ostrożności

Choć na naszych rowerach elektrycznych Charge można przewieźć naprawdę dużo, należy uważać, aby nie próbować przewieźć zbyt wiele. Maksymalne obciążenie roweru wynosi 300 funtów. Przekroczenie tego limitu wagi jest niebezpieczne i może prowadzić do przyspieszonego zużycia i/lub awarii ramy, widelca, kół i układu napędowego.

Stojaki na naszych rowerach również mają ograniczenia wagowe. Bagażnik City może przewieźć do 36 funtów, Comfort do 44 funtów, a XC do 50 funtów. To sporo zakupów!


Podsumowanie

Czy możesz przewieźć tyle samo na swoim rowerze elektrycznym, co w minivanie? Nie. Ale możesz zabrać ze sobą większość rzeczy, które chcesz i potrzebujesz w codziennym życiu. I nie tylko jazda na rowerze elektrycznym jest o wiele przyjemniejsza, ale również jego zakup jest o wiele tańszy niż zakup minivana. Nasze rowery elektryczne Charge są jednymi z najbardziej przystępnych cenowo na rynku. Nie oznacza to, że oszczędzamy na jakości, ale raczej, że oferujemy najwyższą wartość za Twoje dolary.

Każdy z naszych rowerów jest wyposażony w niesamowite dodatki, takie jak zintegrowane przednie i tylne światła, które poprawiają widoczność w ciemnych warunkach. Mają ergonomicznie zaprojektowane siodełka dla wygody oraz przednie i tylne błotniki, aby utrzymać Cię w suchości, gdy na ziemi są kałuże i inne mokre warunki.

Poza tym, istnieją bezcenne korzyści z jazdy na rowerze elektrycznym. Możesz wygrzewać się w słońcu, czuć wiatr na twarzy i oddychać świeżym powietrzem. Choć możesz jeździć na rowerze, kiedy chcesz, rowery elektryczne są świetnym sposobem na włączenie ćwiczeń do codziennej rutyny, a eksperci twierdzą, że jazda na nich może poprawić Twój nastrój. Badania wykazały również, że jazda na rowerze może również poprawić pamięć, rozumowanie i planowanie.

Oczywiście jest też czynnik atrakcyjności, który w przypadku rowerów elektrycznych Charge jest bardzo wysoki. Udowodniono, że minivany wysysają z Ciebie wszelkie oznaki fajności. Żartujemy. Żartujemy... tak jakby.

Jeśli więc nadal próbujesz sobie wyobrazić życie bez bagażnika, wyobraź sobie, jak rower elektryczny może zmienić Twoje codzienne życie. Możesz przewieźć więcej niż kiedykolwiek będziesz potrzebował, a do tego zrobić to łatwiej i wydajniej, mając przy tym więcej zabawy. Jesteśmy pewni, że nie będziesz się zastanawiać dwa razy nad tym bagażnikiem.

Gotowy, aby zmienić sposób, w jaki jeździsz przez życie? Możesz wziąć jeden z naszych rowerów na jazdę próbną przed dokonaniem zakupu lub porozmawiać z przedstawicielem firmy w dowolnym momencie, aby uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące przewożenia sprzętu lub innych aspektów naszych rowerów.

-

Socialmedia

Warte uwagi

Rękawiczki i buty rowerowe na długie podróże

Rękawiczki rowerowe są niezbędnym elementem naszego wyposażenia rowerowego.Nie tylko wyglądają profesjonalnie, ale także zapewniają bezpieczeństwo i większy komfort jazdy. Jest to...