Jeśli zarabiasz na życie lub kilka dodatkowych dolarów, dostarczając przesyłki, rower elektryczny może zmienić Twoją pracę na wszystkie najlepsze sposoby. Używanie roweru do dostarczania przesyłek pozwoli Ci zamienić nudę i kłopoty na wygodę i zabawę. Co więcej, może on zwiększyć Twoją wydajność i ostatecznie zoptymalizować Twoje dochody.

Niezależnie od tego, czy pracujesz jako kurier lub kierowca dostarczający towar dla np. UberEats czy jakiejkolwiek innej firmy, która każe Ci przemierzać ulice miast, korzystanie z roweru elektrycznego zamiast samochodu lub tradycyjnego roweru nie tylko oszczędza czas i pieniądze, ale oznacza również, że możesz cieszyć się jazdą. Zmienia to pracę w bardziej radosną podróż i pomaga zmaksymalizować ilość pieniędzy, które możesz zarobić.

Ale co z wzniesieniami i mostami?

Jeśli automatycznie myślisz o tym, jak męczące jest pedałowanie z pakunkami w ręku, to znaczy, że nie doświadczyłeś jeszcze mocy rowerów elektrycznych. Nie musisz być jak ci superwysportowani, tradycyjni kurierzy rowerowi, którzy poruszają się po mieście w spandeksie. Prawie każdy może wskoczyć na e-bike'a i z łatwością przemieszczać się po drogach, realizując dostawy na bieżąco.

Na tym właśnie polega piękno e-rowerów. Biorą one wszystkie najlepsze elementy tradycyjnych rowerów dwukołowych - elastyczność, zabawę, świeże powietrze i nie tylko - i dodają do tego moc silnika. Oznacza to, że możesz pedałować, kiedy chcesz, ale możesz też powiedzieć do diabła ze wzgórzami (patrzymy na ciebie, kierowco dostawczy z San Francisco) i pozwolić, aby silnik wykonał pracę za ciebie.

Jeśli chcesz, możesz ćwiczyć podczas jazdy, ale możesz też dojechać do miejsca dostawy i oszczędzać energię, dzięki czemu będziesz mógł dostarczyć więcej przesyłek.

Najlepszy rower elektryczny dla kierowców dostawczych

Oferujemy trzy modele rowerów elektrycznych - każdy z nich może być używany do dostarczania przesyłek. Comfort Electric Bike jest naszym codziennym rowerem elektrycznym. Posiada on nisko osadzoną ramę, która ułatwia wsiadanie i zsiadanie, a także bardzo wygodne siodełko i amortyzatory odporne na wstrząsy, które zapewniają płynną jazdę. Rower elektryczny XC został zaprojektowany z myślą o przygodach w terenie i jest w stanie poradzić sobie z błotem, skałami, śniegiem, piaskiem i nie tylko.

Jednak to nasz Miejski Rower Elektryczny jest idealny do życia w mieście i jest najlepszy do dostarczania przesyłek w środowisku miejskim.

City posiada pięć trybów wspomagania pedałowania od 1 do 5. Im niższy tryb, tym mniejsze wspomaganie elektryczne. Im wyższy tryb, tym większe wspomaganie i większa prędkość jazdy. Rower jest również wyposażony w przepustnicę, która umożliwia jazdę bez pedałowania, podobnie jak w przypadku motocykli.

Jak szybko możesz jechać? Nasze rowery są najszybsze w swojej klasie, pozwalając na jazdę z prędkością do 20 mph. Dzięki temu możesz dostarczać przesyłki z dużą prędkością (ukłon w stronę pana McFeely'ego z Mr. Rogers).

To, ile dostaw możesz wykonać na jednym ładowaniu, zależy od tego, dokąd jedziesz i jak tam dojedziesz. Ogólnie rzecz biorąc, można pokonać do 50 mil. Zależy to jednak od stopnia wspomagania pedałowania, pokonywanego terenu, wagi rowerzysty i innych czynników. Nie musisz jednak zgadywać, ponieważ wbudowany wskaźnik informuje o stanie akumulatora przez cały czas.

Mówiąc o baterii, jest ona zarówno zamykana (więc nie musisz się martwić, że ktoś ją ukradnie), jak i wyjmowana (więc nie musisz zabierać całego roweru do źródła zasilania - wystarczy bateria). Czas potrzebny do pełnego naładowania zależy od ilości pozostałej energii, ale ogólnie rzecz biorąc, bateria City potrzebuje około 3 godzin, aby osiągnąć 80 procent pojemności i 7 godzin, aby w pełni się naładować.

Łatwe dostawy

Rowery elektryczne są wyposażone w funkcje, które ułatwiają dostawy (i codzienne życie) pod wieloma względami. Po pierwsze, nie musisz się martwić o znalezienie miejsca parkingowego lub blokowanie ruchu, gdy wpadasz do restauracji lub robisz podrzut. Wystarczy podjechać pod same drzwi lub przypiąć rower do pobliskiego stojaka.

Nie utkniesz w korku, a ponadto możesz poruszać się po alejkach i ścieżkach, których inne większe pojazdy nie są w stanie pokonać. Ponadto, ponieważ nasze rowery są lekkie i wyposażone w składane kierownice i pedały, są łatwe w transporcie i przechowywaniu.

Ale co z tymi wszystkimi zamówieniami na wynos, zakupami spożywczymi, paczkami i innymi rzeczami, które dostarczasz - gdzie je umieścić? Wszystkie nasze rowery mogą funkcjonować jako elektryczne rowery cargo. Są one wyposażone w zintegrowane bagażniki tylne, które zapewniają mnóstwo miejsca na przewożenie przesyłek w tę i z powrotem.

Możesz przymocować kosze, torby i inne przedmioty bezpośrednio do bagażników lub, jeśli często przewozisz cięższe ładunki, możesz zaopatrzyć się w zestaw sakw. Podobnie jak torby na siodełko, pasują one do tylnego bagażnika i pozwalają bezpiecznie przewieźć więcej rzeczy. W przypadku lżejszych ładunków i krótszych dystansów można użyć plecaków lub toreb biodrowych.

Dostawy w nocy lub przy ponurej pogodzie? To żaden problem. Wszystkie nasze rowery są wyposażone w wysokiej mocy, automatyczne światła przednie i tylne oraz boczne paski odblaskowe, które zwiększają Twoją widoczność. Są również wyposażone w ergonomiczne siodełka zapewniające wygodę oraz przednie i tylne błotniki, które chronią Cię przed wilgocią, gdy na drodze są kałuże lub inne mokre warunki.

Wniosek końcowy: Rowery Ebike nie mają sobie równych jako pojazdy dostawcze. Mogą one zwiększyć Twoją wydajność, pasję do pracy, a w efekcie końcowym - wysokość Twojej wypłaty. Nie wspominając o korzyściach płynących z użytkowania rowerów elektrycznych, takich jak mniejsza emisja spalin, więcej świeżego powietrza i mniej pieniędzy wydawanych na paliwo, rejestracje, licencje i tym podobne. No i, oczywiście, najważniejsza jest radość, jaką dają w każdej podróży.

Gotowy, aby zmienić sposób, w jaki realizujesz dostawy? Możesz wziąć jeden z naszych rowerów na jazdę próbną przed dokonaniem zakupu lub porozmawiać z przedstawicielem firmy w dowolnym momencie, aby uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania.

Socialmedia

Warte uwagi

Rower elektryczny typu cross - charakterystyka i...

Rowery crossowe to popularny wybór dla tych, którzy chcą mieć wszechstronny pojazd, który może być używany do codziennych dojazdów do pracy po mieście. Na tych modelach można jeździć w...