Jeśli zarabiasz na życie lub kilka dodatkowych dolarów, dostarczając przesyłki, rower elektryczny może zmienić Twoją pracę na wszystkie najlepsze sposoby. Używanie roweru do dostarczania przesyłek pozwoli Ci zamienić nudę i kłopoty na wygodę i zabawę. Co więcej, może on zwiększyć Twoją wydajność i ostatecznie zoptymalizować Twoje dochody.

Niezależnie od tego, czy pracujesz jako kurier lub kierowca dostarczający towar dla np. UberEats czy jakiejkolwiek innej firmy, która każe Ci przemierzać ulice miast, korzystanie z roweru elektrycznego zamiast samochodu lub tradycyjnego roweru nie tylko oszczędza czas i pieniądze, ale oznacza również, że możesz cieszyć się jazdą. Zmienia to pracę w bardziej radosną podróż i pomaga zmaksymalizować ilość pieniędzy, które możesz zarobić.

Ale co z wzniesieniami i mostami?

Jeśli automatycznie myślisz o tym, jak męczące jest pedałowanie z pakunkami w ręku, to znaczy, że nie doświadczyłeś jeszcze mocy rowerów elektrycznych. Nie musisz być jak ci superwysportowani, tradycyjni kurierzy rowerowi, którzy poruszają się po mieście w spandeksie. Prawie każdy może wskoczyć na e-bike'a i z łatwością przemieszczać się po drogach, realizując dostawy na bieżąco.

Na tym właśnie polega piękno e-rowerów. Biorą one wszystkie najlepsze elementy tradycyjnych rowerów dwukołowych - elastyczność, zabawę, świeże powietrze i nie tylko - i dodają do tego moc silnika. Oznacza to, że możesz pedałować, kiedy chcesz, ale możesz też powiedzieć do diabła ze wzgórzami (patrzymy na ciebie, kierowco dostawczy z San Francisco) i pozwolić, aby silnik wykonał pracę za ciebie.

Jeśli chcesz, możesz ćwiczyć podczas jazdy, ale możesz też dojechać do miejsca dostawy i oszczędzać energię, dzięki czemu będziesz mógł dostarczyć więcej przesyłek.

Najlepszy rower elektryczny dla kierowców dostawczych

Oferujemy trzy modele rowerów elektrycznych - każdy z nich może być używany do dostarczania przesyłek. Comfort Electric Bike jest naszym codziennym rowerem elektrycznym. Posiada on nisko osadzoną ramę, która ułatwia wsiadanie i zsiadanie, a także bardzo wygodne siodełko i amortyzatory odporne na wstrząsy, które zapewniają płynną jazdę. Rower elektryczny XC został zaprojektowany z myślą o przygodach w terenie i jest w stanie poradzić sobie z błotem, skałami, śniegiem, piaskiem i nie tylko.

Jednak to nasz Miejski Rower Elektryczny jest idealny do życia w mieście i jest najlepszy do dostarczania przesyłek w środowisku miejskim.

City posiada pięć trybów wspomagania pedałowania od 1 do 5. Im niższy tryb, tym mniejsze wspomaganie elektryczne. Im wyższy tryb, tym większe wspomaganie i większa prędkość jazdy. Rower jest również wyposażony w przepustnicę, która umożliwia jazdę bez pedałowania, podobnie jak w przypadku motocykli.

Jak szybko możesz jechać? Nasze rowery są najszybsze w swojej klasie, pozwalając na jazdę z prędkością do 20 mph. Dzięki temu możesz dostarczać przesyłki z dużą prędkością (ukłon w stronę pana McFeely'ego z Mr. Rogers).

To, ile dostaw możesz wykonać na jednym ładowaniu, zależy od tego, dokąd jedziesz i jak tam dojedziesz. Ogólnie rzecz biorąc, można pokonać do 50 mil. Zależy to jednak od stopnia wspomagania pedałowania, pokonywanego terenu, wagi rowerzysty i innych czynników. Nie musisz jednak zgadywać, ponieważ wbudowany wskaźnik informuje o stanie akumulatora przez cały czas.

Mówiąc o baterii, jest ona zarówno zamykana (więc nie musisz się martwić, że ktoś ją ukradnie), jak i wyjmowana (więc nie musisz zabierać całego roweru do źródła zasilania - wystarczy bateria). Czas potrzebny do pełnego naładowania zależy od ilości pozostałej energii, ale ogólnie rzecz biorąc, bateria City potrzebuje około 3 godzin, aby osiągnąć 80 procent pojemności i 7 godzin, aby w pełni się naładować.

Łatwe dostawy

Rowery elektryczne są wyposażone w funkcje, które ułatwiają dostawy (i codzienne życie) pod wieloma względami. Po pierwsze, nie musisz się martwić o znalezienie miejsca parkingowego lub blokowanie ruchu, gdy wpadasz do restauracji lub robisz podrzut. Wystarczy podjechać pod same drzwi lub przypiąć rower do pobliskiego stojaka.

Nie utkniesz w korku, a ponadto możesz poruszać się po alejkach i ścieżkach, których inne większe pojazdy nie są w stanie pokonać. Ponadto, ponieważ nasze rowery są lekkie i wyposażone w składane kierownice i pedały, są łatwe w transporcie i przechowywaniu.

Ale co z tymi wszystkimi zamówieniami na wynos, zakupami spożywczymi, paczkami i innymi rzeczami, które dostarczasz - gdzie je umieścić? Wszystkie nasze rowery mogą funkcjonować jako elektryczne rowery cargo. Są one wyposażone w zintegrowane bagażniki tylne, które zapewniają mnóstwo miejsca na przewożenie przesyłek w tę i z powrotem.

Możesz przymocować kosze, torby i inne przedmioty bezpośrednio do bagażników lub, jeśli często przewozisz cięższe ładunki, możesz zaopatrzyć się w zestaw sakw. Podobnie jak torby na siodełko, pasują one do tylnego bagażnika i pozwalają bezpiecznie przewieźć więcej rzeczy. W przypadku lżejszych ładunków i krótszych dystansów można użyć plecaków lub toreb biodrowych.

Dostawy w nocy lub przy ponurej pogodzie? To żaden problem. Wszystkie nasze rowery są wyposażone w wysokiej mocy, automatyczne światła przednie i tylne oraz boczne paski odblaskowe, które zwiększają Twoją widoczność. Są również wyposażone w ergonomiczne siodełka zapewniające wygodę oraz przednie i tylne błotniki, które chronią Cię przed wilgocią, gdy na drodze są kałuże lub inne mokre warunki.

Wniosek końcowy: Rowery Ebike nie mają sobie równych jako pojazdy dostawcze. Mogą one zwiększyć Twoją wydajność, pasję do pracy, a w efekcie końcowym - wysokość Twojej wypłaty. Nie wspominając o korzyściach płynących z użytkowania rowerów elektrycznych, takich jak mniejsza emisja spalin, więcej świeżego powietrza i mniej pieniędzy wydawanych na paliwo, rejestracje, licencje i tym podobne. No i, oczywiście, najważniejsza jest radość, jaką dają w każdej podróży.

Gotowy, aby zmienić sposób, w jaki realizujesz dostawy? Możesz wziąć jeden z naszych rowerów na jazdę próbną przed dokonaniem zakupu lub porozmawiać z przedstawicielem firmy w dowolnym momencie, aby uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania.