Najlepszy elektryczny rower do dojazdów do pracy

Udostępnij:

Możesz kochać swoją pracę, uwielbiać swoich współpracowników i myśleć, że twój szef chodzi po wodzie. Ale, "Kocham dojeżdżać do pracy", mówi nikt nigdy.

Bez względu na to, jak daleko idziesz lub jaką trasę bierzesz, to generalnie ból manewrować przez ruch w samochodzie lub spieszyć się, aby złapać autobus, pociąg lub metro. Następnie musisz radzić sobie z innymi ludźmi, którzy próbują dotrzeć tam, dokąd zmierzają, a którzy, powiedzmy sobie szczerze... nie zawsze są pełni światła i radości.

Do tego dochodzą jeszcze zbiorniki paliwa, które trzeba uzupełnić, zamknięcia dróg, które wymagają zmiany trasy, pociągi, które utknęły i inne codzienne frustracje. Kiedy docierasz do pracy, prawdopodobnie jesteś już w połowie wyczerpany samym dotarciem do niej.

Gdyby tylko istniał lepszy sposób... O czekaj, są - rowery elektryczne.

Moc dojeżdżania do pracy

Rowery elektryczne są w stanie całkowicie zmienić sposób, w jaki myślisz o dojeżdżaniu do pracy... dosłownie. Posiadają wszystkie najlepsze cechy roweru, ale dodanie silnika zmienia wszystko.

Ten silnik oznacza, że nie musisz już głupio pedałować w drodze do pracy, szkoły lub gdziekolwiek chcesz się udać. Nie chcesz pokonywać wzniesień? Do diabła z nimi. Silnik zasila układ wspomagania pedałowania, co oznacza, że możesz włożyć w swoją podróż tyle wysiłku fizycznego, ile zechcesz.

Możesz nawet zdecydować się na zerowy wysiłek i jechać przez całą drogę.

Kiedy dojeżdżasz do pracy na rowerze elektrycznym, nie musisz płacić za przejazd, nie musisz napełniać baku i nie musisz się denerwować. To tylko Ty na dwóch kółkach, z mocą, która pozwala Ci jechać z własną prędkością. Chodzi o to, aby pozbyć się niektórych uciążliwych obowiązków i cieszyć się świeżym powietrzem i słońcem. Chodzi o budowanie radości z doświadczenia, które zazwyczaj jest nudne w najlepszym wypadku, a w niektórych przypadkach wręcz wysysające duszę.

Wybór odpowiedniego roweru elektrycznego do dojazdów do pracy

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele rowerów elektrycznych. Wiedza o tym, który z nich jest odpowiedni dla Ciebie, może być co najmniej przytłaczająca. Dlatego w Charge lubimy trzymać się prostych zasad. Oferujemy trzy wspaniałe modele.

The Comfort Electric Bike jest naszym codziennym rowerem elektrycznym. Posiada on nisko osadzoną ramę, dzięki czemu wsiadanie i zsiadanie jest bardzo proste, a ponadto jest wyposażony w bardzo wygodne siedzenie i amortyzatory odporne na wstrząsy, co zapewnia płynną jazdę. XC Electric Bike został zaprojektowany z myślą o przygodach w terenie i może jeździć po brudzie, skałach, śniegu, piasku i nie tylko.

To nasz City Electric Bikewyposażony jest w wysokiej klasy funkcje, które czynią go idealnym dla osób dojeżdżających do pracy i mieszkających w mieście.

City jest wyposażony w mocny, 250-watowy silnik, który możesz w każdej chwili wezwać na pomoc. Możesz go używać na dwa sposoby. City jest wyposażony w przepustnicę, którą możesz uruchomić za pomocą jednego przycisku. Zapewnia ona dodatkowe przyspieszenie podczas pedałowania lub jeśli nie chcesz w ogóle pedałować, wykona całą pracę za Ciebie, dzięki czemu możesz bez wysiłku pokonywać wzniesienia i dojechać do celu.

Rower City posiada również pięć trybów wspomagania pedałowania w zakresie od 1-5, gdzie 1 zapewnia najmniejszą pomoc, a 5 największą. Im niższy tryb, tym mniejsze wspomaganie elektryczne, a im wyższy tryb, tym większe wspomaganie i tym szybciej pojedziesz.

Jak szybko?

Nie osiągniesz prędkości warp, ale City zapewnia wspomaganie pedałowania do 20 mph, czyli całkiem szybko. W większości przypadków będziesz prawdopodobnie płynąć obok samochodów dojeżdżających do pracy, które utknęły w korku. City jest najszybszym rowerem elektrycznym w swojej klasie, a prawo nie pozwala nawet na konstruowanie rowerów tej klasy, aby jeździły szybciej.

To powiedziawszy, nie jest zbyt nie jest zbyt szybki. Niektóre osoby, zwłaszcza te, które od lat nie jeździły na żadnym rowerze, mogą być onieśmielone mocą silnika i martwić się o szybkie przyspieszenia i utratę kontroli. Nie jest tak w przypadku City.

Choć został zbudowany, aby szybko dowieźć Cię tam, dokąd zmierzasz, nie jest stworzony do wygrywania wyścigów. Nie jest to rower stworzony do jazdy z zacięciem, ale raczej do jazdy, która prowadzi do celu na własnych warunkach i we własnym tempie. To bezpieczny, wygodny, łatwy dla każdego, od studentów po emerytów, bez względu na doświadczenie w jeździe.

A przez cały czas dojeżdżania do pracy na rowerze elektrycznym będziesz czerpać korzyści płynące z przebywania na świeżym powietrzu, które są całkiem... wspaniałe. Badania wielokrotnie wykazały, że spędzanie czasu na świeżym powietrzu może poprawić Twoje zdrowie psychiczne i fizyczne, zwiększyć jakość Twojego snu i wiele więcej.

Nie musisz ubierać się w lycrę, aby uzyskać te korzyści. Jeśli chcesz, możesz założyć do jazdy swoje biurowe spodnie. Nie musisz się martwić, że będziesz wyglądał na przemoczonego i rozczochranego. Wystarczy, że włączysz zasilanie podczas dojazdu do pracy i dotrzesz na miejsce w świeżym, świeżo wypranym ubraniu.

Ominie Cię stres, poczujesz się ożywiony świeżym powietrzem i będziesz gotowy na nadchodzący dzień.

A kiedy już dotrzesz do celu, nie musisz walczyć o miejsce parkingowe ani za nie płacić. Możesz przypiąć swój rower bezpośrednio do stojaka lub zabrać go ze sobą do biura. Nasze rowery są lekkie (ważą do 12 funtów mniej niż rowery konkurencji), a kierownica i pedały składają się, dzięki czemu rower staje się płaski i łatwy do przechowywania w rogu lub w innym niedostępnym miejscu.

Jeśli chcesz poćwiczyć w drodze do domu (lub w dowolnym innym miejscu), to świetnie. Pedały zawsze służą do pedałowania, a Ty możesz naciskać tak mocno, jak chcesz, i ćwiczyć w trakcie jazdy. To od Ciebie zależy, kiedy i gdzie chcesz jeździć.

Rzeczy, które robią różnicę podczas dojazdów do pracy

City jest wyposażony w kilka opcji, dzięki którym Twoja jazda będzie tak wygodna, jak to tylko możliwe. Dostępny jest w dwóch modelach - nasz standardowy model z klasyczną ramą i wysoką górną rurą oraz model z niskim stopniem z niską górną rurą, aby ułatwić wsiadanie i zsiadanie. Możesz wybrać jeden z dwóch rozmiarów - mały dla osób o wzroście 5'1"-5'9" i duży dla osób o wzroście 5'9"-6'4". Dostępny jest również w trzech atrakcyjnych kolorach - srebrnym, czerwonym lub niebieskim.

Wszystkie nasze rowery są również wyposażone w wysokiej klasy funkcje, które sprawiają, że są bezpieczne, wygodne i łatwe do jazdy. Nie musisz wybierać tych, które chcesz, ani płacić za nie dodatkowo. Nie dodajemy również wielu dodatkowych bajerów, których prawdopodobnie nigdy nie użyjesz, ale które podnoszą cenę roweru.

Nasze standardowe funkcje obejmują takie rzeczy jak:

Wytrzymałe opony

Rower City jest wyposażony w odporne naunkcjonalne opony Goodyear. Zapewniają one

Zapewniają przyczepność w każdych warunkach pogodowych i solidną ochronę przed przebiciem. Aby pomóc utrzymać je w jak najlepszym stanie, wbudowane automatyczne czujniki ciśnienia w oponach świecą na czerwono, gdy potrzebne jest powietrze, lub na zielono, gdy można jechać.

Cechy poprawiające widoczność

Opony są wyposażone w Odblaskowe paski boczne zwiększają widoczność, a wydajne, automatyczne przednie i tylne światła sprawiają, że kierowcy widzą i są widoczni w dzień i w nocy.

Bagażnik

Kto potrzebuje kufra? Wbudowany tylny bagażnik oznacza, że możesz zabrać ze sobą laptopa, teczkę, sprzęt sportowy i wszystko inne, czego potrzebujesz, aby przetrwać dzień.

Możliwość przewożenia dzieci

Chcesz po drodze podrzucić dziecko do przedszkola? Możesz zabrać je ze sobą. W przypadku dzieci ważących mniej niż 40 kg można zamocować na rowerze zamontowany z tyłu roweru fotelik dziecięcy. W przypadku dzieci ważących ponad 40 kg można użyć przyczepki ciągniętej lub roweru doczepianego.

Akumulator o dużym zasięgu

City jest wyposażony w baterię litowo-jonową o pojemności 418WH, którą można ładować i zamykać. Jedno ładowanie wystarcza na przejechanie około 50 mil. Jest kilka czynników, które wpływają na dokładną liczbę mil, które możesz przejechać, takich jak teren, który pokonujesz, waga rowerzysty i stopień wspomagania pedałowania, ale ogólnie rzecz biorąc, możesz oczekiwać, że przejedziesz około 50 mil, zanim będziesz musiał ponownie naładować baterię.

Czas ładowania baterii zależy od ilości pozostałej energii, ale zazwyczaj bateria roweru City potrzebuje około 3 godzin, aby osiągnąć 80 procent pojemności i 7 godzin, aby w pełni się naładować. Wskaźnik zasięgu akumulatora umieszczony bezpośrednio na kierownicy informuje o tym, ile kilometrów masz jeszcze do przejechania. Oznacza to, że nie musisz się martwić, że zabraknie Ci energii w połowie jazdy i spóźnisz się do pracy.

Podsumowanie dotyczące elektrycznych rowerów szosowych

Rower elektryczny naprawdę może zmienić sposób, w jaki dojeżdżasz do pracy. Bez względu na to, czy podróżujesz do pracy, szkoły czy gdziekolwiek indziej, jeśli musisz jechać, wierzymy, że powinieneś jechać na własnych warunkach. Zamiast zmagać się z codzienną harówką, chcemy pomóc ludziom cieszyć się podróżą i sprawić, by ich przejażdżki przynosiły efekty. dla zamiast być przez nie znoszone.

Naszą misją jest przywrócenie roweru większej liczbie osób, a robienie tego za pomocą roweru do dojazdów do pracy jest jednym z najlepszych sposobów, jakie przychodzą nam do głowy. Dlaczego nie wykorzystać czegoś, co ludzie mają do zrobienia i zrobić z tego coś, co chcą robić?

Nasze rowery nie są najbardziej zaawansowanymi technologicznie maszynami zbudowanymi dla sportowców wytrzymałościowych, którzy chcą mknąć przez linię mety. Są one raczej zaprojektowane do prawdziwego życia, dla ludzi, którzy po prostu chcą się przemieszczać w lepszy sposób.