Najlepsze rowery elektryczne

Znasz powiedzenie o przeklinaniu własnego rogu? Pozwól, że my to zrobimy. (Klakson rowerowy, oczywiście.) Musimy się podzielić tą dobrą wiadomością: Wszystkie trzy nasze modele trafiły na listy Best Of na rok 2022.. ????


Miasto zyskuje wiele uwagi, i słusznie. Tom's Guide nazywa Charge City "Najlepszym rowerem elektrycznym dla osób dojeżdżających do pracy", a Forbes zgadza się! Łatwo zrozumieć dlaczego. Spośród wielu pierwszorzędnych cech roweru, wymieniają długotrwały akumulator, czynniki wpływające na wygodę i przystępną cenę. E-rower klasy 2 z przepustnicą i pięcioma poziomami wspomagania pedałowania, City ułatwia poruszanie się po mieście. Możesz przejechać przez ruch uliczny lub załatwić swoje sprawy, a przy tym zachować energię. Z łatwością dopasujesz go do swojego dnia i przestrzeni: bateria jest zdejmowana w celu naładowania, kierownica i pedały składają się w celu łatwiejszego przechowywania, a tylny bagażnik pomieści prawie 40 funtów dowolnego ładunku.


Jakby tych wyróżnień było mało, Magazyn Bicycling wyróżnił Charge City za "Świetne części w dobrej cenie". Może to być silnik Bafang Hub Drive o mocy 250 W (45 Nm momentu obrotowego) lub 7-biegowa przekładnia Shimano. A może to opony Goodyear odporne na przebicie lub lekka, ale wytrzymała rama aluminiowa. City należy do lżejszych rowerów elektrycznych - jest łatwy do jazdy, przenoszenia i przechowywania. To naprawdę wszystkie te rzeczy; składają się na rower, który sprawia, że codzienne dojazdy do pracy stają się proste.

City nie jest naszym jedynym rowerem w centrum uwagi. Charge Comfort zwycięża w kategorii "Najlepszy na długie przejażdżki" według Rolling Stone. Wystarczy jedna przejażdżka, aby zrozumieć dlaczego. Ten rower potrafi tak wiele: jeśli Twój e-rower ma służyć przyjemności, rozrywce lub ćwiczeniom, albo jeśli wracasz do jazdy na rowerze po raz pierwszy od jakiegoś czasu, to jest to absolutnie e-rower dla Ciebie.


Zobacz widoki, spakuj piknik, wybierz się na jednodniową wycieczkę. Imponujący 50-milowy zasięg roweru Comfort pozwoli Ci dotrzeć tak daleko. Widelec amortyzowany SR Suntour zapewnia płynną jazdę, nawet na lekko wyboistych drogach. Mocny silnik w tylnej piaście wjedzie na strome wzniesienia, wykonując za Ciebie ciężką pracę - tyle, ile chcesz! Aby wykonać więcej pracy, użyj mniejszego wspomagania pedałowania. Dzięki lekkiej, nisko osadzonej ramie ten rower szosowy został stworzony z myślą o Twojej wygodzie. Jest też po prostu tak cholernie dobrze wyglądający. (Jeśli można tak powiedzieć).


CNet mówi, że Charge XC to "e-bike, który pasuje i jedzie wszędzie". Przyjmiemy ten komplement! W przypadku naszego elektrycznego roweru górskiego tym "wszędzie" mogą być szlaki lub drogi przelotowe, ponieważ jeździ on równie dobrze po drogach, jak i poza nimi. Tę wszechstronność zawdzięcza ciężkiej pracy solidnych części: silnika Shimano E5000 250 W z napędem pośrednim, terenowych opon Goodyear Peak oraz solidnych amortyzatorów stanowiących część widelca przedniego zawieszenia, które zapewniają dobre prowadzenie i łatwą jazdę lub jazdę, w której to Ty wybierasz wyzwanie. Łatwe do odczytania automatyczne czujniki ciśnienia w oponach i bagażnik o nośności do 50 kg sprawiają, że nie musisz się martwić o szczegóły, takie jak: "Jak to przewieźć?" lub "Czy mogę jechać?". Zamiast tego możesz skupić się na przygotowaniu się do przygody.


To jest trochę wysoka pochwała! Podoba ci się to, co słyszysz i chcesz się przekonać? Sprawdź nasz przewodnik jak wybrać rower elektryczny. Wiesz już, który model ma dla Ciebie sens? Przejdź od razu do decyzji, jaki kolor kupić! (To może być właśnie najtrudniejsza część).Dlaczego warto jeździć na rowerze elektrycznym?


Prawdopodobnie możesz powiedzieć - w Charge, mamy bzika na punkcie rowerów.. Zebraliśmy się w 2004 roku z jasną misją: uczynić rower dostępnym i przystępnym cenowo. Uważaliśmy, że wszystkie bariery wejścia na rynek są nie do pokonania, więc postanowiliśmy stworzyć rowery, które przyciągną każdego. Nauczyliśmy się, że wszystko zależy od równowagi - ekonomii i trwałości - i trzymanie się tych zasad pozwoliło nam produkować wysokiej jakości rowery, które nie nie kosztują zbyt wiele.


Jesteśmy w branży od prawie dwudziestu lati co to było za kilka dekad! (Pomyśl o tym: zaczynaliśmy zanim wynaleziono smartfon, zanim samochód elektryczny stał się popularny i zanim Gen Z był w ogóle terminem, nie mówiąc już o grupie, która wyznaczała nasze trendy). Jak wiele w tym okresie, nowe technologie sprawiły, że jazda na rowerze stała się jeszcze lepsza. W Charge, wykorzystaliśmy wykorzystaliśmy ten postęp technologiczny aby wprowadzić na drogi jeszcze więcej rowerzystów.


Wierzymy, że rower elektryczny to lepszy sposób na jazdę na rowerze. Nie zrozumcie nas źle - jazda na rowerze jest wspaniała i nadal będziemy wybierać tradycyjny, niewspomagany rower zamiast każdego innego środka transportu. Ale jeśli możesz to poprawić, dlaczego miałbyś tego nie zrobić? Jazda na rowerze elektrycznym pozwala pozbyć się tych rzeczy, które mogą sprawić, że się wahasz, lub które uważasz, że są po prostu związane z terytorium. Na rowerze elektrycznym nie zużywasz całej swojej energii podczas jazdy, więc dotrzesz na miejsce bardziej wypoczęty niż na tradycyjnym rowerze. Co ważne, nie stracisz też możliwości ostrej jazdy, jeśli właśnie po to jeździsz. Twój wybór! Jak powiedzieliśmy, mniej barier dla wejścia na rynek = więcej rowerów na drogach. Więcej rowerów na drogach = misja zakończona.


Wierzymy również, że rowery elektryczne to po prostu lepszy sposób na poruszanie się i dotarcie dalej.. Ponieważ wszystkie trzy nasze modele, City, Comfortoraz XC, mają możliwości dalekiego zasięgu, mogą dość łatwo zająć miejsce samochodu. Możesz przejechać 50 mil (pięćdziesiąt!) bez konieczności ładowania, a do 20 mph z wspomaganie pedałowania. Jeśli musisz podróżować te mile, nie wolałbyś być na świeżym powietrzu, i widząc więcej, kto i co jest wokół ciebie, niż zamknięty w samochodzie? Wydaje się, że to oczywiste.


Wierzymy, że rower elektryczny jest lepszy dla środowiska. W rozmowach o klimacie słyszy się takie terminy jak "emisja CO2" i "neutralność węglowa". To coś więcej niż tylko żargon! Czy wiesz, że rower elektryczny jest odpowiedzialny za 23 razy mniej tych szkodliwych emisji w ciągu roku niż samochód? A jak już wiemy, każdy etap produkcji i konsumpcji ma znaczenie i liczy się każda korekta. Nasze rowery wysyłamy w 100% papierowej tekturzedzięki czemu opakowania w pełni nadają się do recyklingu. Te pozornie niewielkie zamiany sumują się, nie tylko pod względem zaoszczędzonej przestrzeni na wysypiskach śmieci. Nie bez znaczenia jest również fakt, że nasze opakowanie sprawia, że rower jest tak łatwy do złożenia: do pierwszej jazdy pozostało mniej niż 10 minut. I to Z pewnością nie szkodzi, że wszystkie rowery (i wszystkie zamówienia powyżej 49 dolarów) są wysyłane są za darmo. Zaoszczędzone pieniądze, zaoszczędzona energia (na więcej niż jeden sposób!) i zaoszczędzony czas.


Wiele się zmieniło od czasu, gdy zaczynaliśmy, ale nasza miłość do rowerów i przekonanie, że każdy powinien jeździć? Te pozostają niezmienne.


E-bike ma sens - zwłaszcza teraz.


Mówiąc o szybkim postępie i nowych wyzwaniach, ostatnie kilka lat przyniosło wiele zmian i wiele do zniesienia, a dla wielu z nas oznaczało to konieczność zresetowania się. Ponownie zaangażowaliśmy się w utrzymanie zdrowia i łączności - ze sobą, z naturą, z tym, co ważne. Jak się okazuje, te rzeczy idą w parze; zdrowie stało się priorytetem, dla każdego z nas i wszystkich, i czymś, czego nie bierzemy za pewnik.


Aby uzyskać i utrzymać zdrowie, e-bike jest dobrą inwestycją. Jako część aktywnego życia, e-bike może wyprowadzić Cię na zewnątrz i pomóc Ci się poruszać. Może również pomóc w dotarciu do ludzi, z którymi chcesz spędzać czas, a nawet wprowadzić Cię do społeczności rowerzystów, którzy uwielbiają jeździć. Z tych wszystkich powodów, a nawet więcej, będziesz dbał o swoje fizyczne i samopoczucie psychiczne, a to nie jest mała rzecz.


Jak powiedzieliśmy, zakupy roweru elektrycznego to inwestycja, a my sprawiamy, że jest to wykonalne w tych trudnych czasach. Nasze zaangażowanie w tworzenie wysokiej jakości rowerów w przystępnych cenach wyróżnia się teraz bardziej niż kiedykolwiek. Zainwestujesz nie tylko w swoje zdrowie, ale także w sens finansowy. (Będzie to wspaniałe uczucie, gdy ominiemy rosnące ceny gazu! ✌)


Bardzo dobre pytania. Bardzo łatwe odpowiedzi.


A jeśli dawno nie jeździłem? Nie ma sprawy. Każdy z naszych rowerów może pomóc Ci wrócić na drogę, ponieważ projektujemy dla Ciebie. Wszystko jest proste, przyjazne i wygodne - dobry rower nie potrzebuje zagmatwanych dzwonków i efektownych gwizdków. Od budowy (elegancka, solidna rama i części) po rozwiązania techniczne (łatwa do naładowania bateria i czytelny wyświetlacz), sprawiliśmy, że nasze rowery są tak dobre, że można na nich jeździć. Niektóre niewiarygodnie łatwa konfiguracjakilka obrotów i można jechać. O ile nie jeździsz do pracy lub w teren, możemy polecić model Comfort jako, cóż, wygodny sposób na powrót do codzienności.


Czy będę miał kontrolę? Tak, będziesz! Po pierwsze, warto wspomnieć, że nie możesz jechać szybciej niż pozwalają na to przepisy. Rower Ci na to nie pozwoli. Rowery elektryczne spełniają normy przemysłowe i prawne ze względu na bezpieczeństwo, więc ograniczenia prędkości są wbudowane w ich DNA.


Nasze rowery są klasy 1 i 2, co oznacza, że ich ograniczenia prędkości wynoszą 20 mph. Główna różnica w tym zakresie pomiędzy elektrycznym rowerem górskim XC a jego szosowymi odpowiednikami, City i ComfortW rowerze XC wspomaganie pedałowania działa, gdy użytkownik pedałuje (klasa 1), a w pozostałych dwóch przepustnica pozwala na uzyskanie wspomagania nawet wtedy, gdy użytkownik nie pedałuje (klasa 2). Są one stworzone w sposób inteligentny dla otoczenia i terenu.


Nasze rowery są również wyposażone w elementy bezpieczeństwajak światła i zintegrowany klakson, dzięki czemu możesz zobaczyć, co jest wokół Ciebie i komunikować się z innymi i drogą. Warto również wspomnieć, że nadal zdecydowanie zalecamy stosowanie własnych środków bezpieczeństwa, takich jak noszenie kasku i zwracanie uwagi na otoczenie. To po prostu ma sens!


A co z dreszczykiem emocji? Nie pozwól, aby ta powolna rozmowa o zabezpieczeniach stłumiła Twoje poczucie przygody! Niezależnie od tego, czy jeździsz na XCposzukując stromych wzniesień i pokręconego terenu, czy też na miejskich lub otwartych drogach z modelem City lub Comfortjazda jest po prostu przyjemna. Czujesz się komfortowo i masz kontrolę nad sytuacją, więc nie musisz poświęcać zbyt wiele miejsca na myślenie o rzeczach, które Cię nurtują lub rozpraszają. Rezultatem jest łatwe, przyjemne i - jeśli chcesz - pełne przygód doświadczenie!


Wróćmy do spraw praktycznych. Jak to jest z pracą? Czy nie pojawię się w niej wyczerpany i rozczochrany? To jest właśnie piękno dojeżdżania do pracy rowerem elektrycznym. (Patrz wyżej: Wierzymy, że rower elektryczny to lepszy sposób na rower.) Rowery wyposażone w przepustnicę pozwalają na jazdę bez pedałowania. Możesz jechać do 20 mph, więc na ścieżce rowerowej będziesz mijać zatrzymane samochody i autobusy, ale rower będzie wykonywał dużą część pracy. Jazda na rowerze elektrycznym jest łatwa; nie wkładasz w nią tyle energii, co na rowerze bez wspomagania, więc dla każdego, kto nie jest mądry, będzie się wydawało, że pojechałeś autobusem lub samochodem. Więc pojawisz się w biurze/szkole/sklepie/farmie/magazynie/barku/gdziekolwiek, gdzie wykonujesz swoją pracę tak, jak chcesz. Niezależnie od tego, jak wygląda dla Ciebie praca, będziesz wyglądał (i czuł się) gotowy do pracy.


Czy mogę jeszcze ćwiczyć z jazdy? Oczywiście. Możesz jeździć na rowerze bez wspomagania, a będzie on wyglądał tak samo, jak rower, na którym uczyłeś się jeździć. (No, może bez trzeciego koła i serpentyn na kierownicy). Możesz to jednak zrobić nie tylko z powodu nostalgii; fitness to ważny powód, dla którego ludzie jeżdżą na rowerach. Rower elektryczny może pomóc Ci zintegrować ćwiczenia z Twoim życiem. Zabierz swoje ubrania treningowe do pracy i potraktuj dojazd do domu jak zajęcia na rowerze. Sprawdź!


Co jeszcze? Błądzenie, zakupy, wycieczki, dostawy, zwiedzanie, odwiedzanie, przynoszenie, odkrywanie, włóczenie się, ambulansowanie, rejsowanie, radosna jazda - cokolwiek! Jakie "-ingi" możesz znaleźć dla swojego e-bike'a Charge do "-ing"?


Który e-bike jest dla mnie odpowiedni?

Na naszej stronie znajdziesz zdjęcia, schematy, opisy i specyfikacje każdego z naszych modeli: "City, The Comfortoraz XC. Możesz przeglądać, marzyć i uzyskać odpowiedzi na swoje pytania. A jeśli jesteś gotowy do zakupu, możesz to zrobić right here.


Jeśli potrzebujesz więcej informacji, masz konkretne pytanie lub po prostu chcesz porozmawiać z profesjonalistą, skonsultuj się z nami! Możemy odebrać Twój telefon, wymienić się wiadomościami na czacie lub sprawdzić coś i odezwać się do Ciebie. Przed i po zakupie roweru, mamy niezawodne centrum pomocy - Być może odpowiemy na Twoje pytanie, zanim jeszcze się zorientujesz, że je masz.


Nie ma jednak nic lepszego niż wskoczenie na rower i wypróbowanie go. Wybierz się na jazdę próbną do lokalnego sprzedawcy - znajdź swój sklep tutaj.


Dlaczego warto jeździć z Charge?


Cóż, wszystko to, co powyżej. Zależy nam na wprowadzaniu innowacji. Jesteśmy zobowiązani do włączenia wszystkich. Jesteśmy zaangażowani w naszą wspólną przyszłość. Tworzymy rowery elektryczne dla Twojego stylu życia, a nie na odwrót.

Socialmedia

Warte uwagi

Jaka jest prawidłowa wysokość siedziska...

Jaka jest prawidłowa wysokość siodełka rowerowego? W Charge wszyscy nasi rowerzyści mają jedną wspólną cechę: chcą lepiej jeździć po wzgórzach i dolinach...