Najlepsze rowery elektryczne w budżecie

Udostępnij:

Najlepsze rowery elektryczne w budżecie

Jeśli jesteś na rynku nowego roweru elektrycznego, istnieje szansa, że na Twojej liście "must-have" znajduje się kilka pozycji. Mocny silnik? Sprawdzone. Tylny bagażnik? Muszę go mieć. Zintegrowane światła? Ależ oczywiście! Grube opony? Jazda na nich!

Ale czy naprawdę można to wszystko dostać w przystępnej cenie?

Rozważając i porównując różne rowery elektryczne, zobaczysz szeroki zakres cen. A to, co dostajesz za te ceny, nie zawsze koreluje z jakością roweru. W rzeczywistości istnieje kilka niezawodnych, wysokiej jakości rowerów elektrycznych w bardziej przystępnych cenach, trzeba tylko wiedzieć, czego szukać. Poniżej omawiamy, czego należy szukać w rowerze elektrycznym, który jest zarówno niedrogi, jak i niezawodny, oraz jak Charge sprawdza wszystkie te cechy.

Dlaczego nie warto iść za tanio

Jeśli jesteś taki jak my, uwielbiasz dobre oferty. Ale jak już pewnie zdążyłeś się nauczyć, często gdy coś brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe, to tak właśnie jest. Wyjątkowo tanie rowery elektryczne są prawdopodobnie tanie pod wieloma względami. I chociaż początkowa inwestycja może być mniejsza, często zdarza się, że ludzie są rozczarowani tanim rowerem elektrycznym i wydają więcej, gdy wszystko jest już powiedziane i zrobione.

Nie oznacza to jednak, że najdroższe rowery są najlepsze. W Charge staramy się, aby radość z jazdy na rowerze czerpało więcej osób niż kiedykolwiek wcześniej, dlatego z dumą oferujemy trzy modele rowerów elektrycznych w dobrej cenie, które są wyposażone w funkcje premium bez dodatkowych kosztów. Nie mają one wielu bajerów i gwizdków, których nie potrzebujesz i nie będziesz używać, nie są też przesadnie zaprojektowanymi maszynami stworzonymi do ekstremalnych wyścigów.

Nasze rowery są zaprojektowane tak, aby zapewniać autentycznie poruszające, wyzwalające doświadczenia, w których mniej chodzi o wygranie wyścigu, a bardziej o cieszenie się wszystkimi małymi chwilami podczas jazdy.

Czego więc powinieneś szukać w rowerze elektrycznym o ograniczonym budżecie?

Moc

Jest powód, dla którego kupujesz rower elektryczny i ostatnią rzeczą, której chcesz, jest rower elektryczny pozbawiony mocy. 250-watowy silnik zapewni Ci moc, której potrzebujesz, ale nie będzie przytłaczający ani niemożliwy do opanowania. Ponadto wyjmowana, ale zamykana bateria zapewnia do 50 mil na jednym ładowaniu - co daje największą swobodę i elastyczność.

Prędkość

Chcesz roweru elektrycznego, który jest w stanie jechać wystarczająco szybko, aby dowieźć Cię tam, gdzie zamierzasz, ale nie tak szybko, abyś miał ochotę na jazdę z zębami. Rower elektryczny, który może osiągnąć maksymalną prędkość 20 mph ze wspomaganiem, dowiezie Cię tam, gdzie chcesz, szybko i bezpiecznie.

Wspomaganie pedałowania

Piękno rowerów elektrycznych polega na łatwości, z jaką można je obsługiwać za pomocą pedałów. Rowery elektryczne z wieloma poziomami wspomagania pedałowania pozwalają zdecydować, jak mocno chcesz pedałować w danym momencie. Wspomaganie pedałowania, niczym dyżurny przypływ mocy, pozwala powiedzieć "do diabła ze wzniesieniami", gdy nie masz ochoty ich pokonywać lub po prostu uzyskać dodatkowy impuls, dzięki któremu możesz się zrelaksować i cieszyć się jazdą, która jest ożywcza, a nie wyczerpująca.

Bezpieczeństwo

Kiedykolwiek jesteś na drodze, bezpieczeństwo powinno być zawsze priorytetem. Rower elektryczny ze zintegrowanymi światłami przednimi i tylnymi sprawi, że będziesz widoczny w dzień i w nocy. lub Inne cechy bezpieczeństwa, na które należy zwrócić uwagę: Opony odporne na przebicie , które zapewniają trakcję na każdą pogodę i odblaskowe paski boczne zwiększające widoczność.

Wygoda

Jeśli kiedykolwiek próbowałeś transportować lub przechowywać e-rower w ciasnej przestrzeni, wiesz jak niewygodne i trudne może to być. Rowery elektryczne z szybko składaną kierownicą i pedałami pozwalają jednak łatwo zabrać swój e-rower, gdziekolwiek zaprowadzi Cię przygoda.

Komfort

Bez względu na to, ile wydasz na rower elektryczny, jeśli nie będzie on wygodny, nie będziesz czerpał przyjemności z jazdy na nim. Wybierz rower z wygodnym siodełkiem i uchwytami, abyś mógł cieszyć się podróżą tak samo jak celem.

Uzyskaj najwyższej jakości funkcje za mniej dzięki rowerowi elektrycznemu Charge

Teraz wiemy, co myślisz: "Wszystkie te funkcje brzmią świetnie i w ogóle, ale staram się trzymać budżetu, pamiętasz?". A gdybyśmy powiedzieli Ci, że możesz mieć wszystko, o czym właśnie wspomnieliśmy (i więcej!) na rowerze elektrycznym, który - oprócz tego, że konsekwentnie plasuje się w zestawieniach najlepszych rowerów elektrycznych publikowanych przez wiodące wydawnictwa - jest również przystępny cenowo?

W Charge, możesz.

Cześć, jesteśmy Charge! Miło Cię poznać.

Od prawie dwóch dekad zajmujemy się budową rowerów. Jesteśmy zespołem podobnie myślących osób o wielkim sercu, wspieranych przez techniczne doświadczenie firm Schwinn i Cannondale, które wierzą w tworzenie produktów dla prawdziwego życia ludzi, a nie jego idealnej wersji.

Charge jest na misji, aby walczyć o tych, którzy historycznie nie byli zasłużeni i niedostatecznie reprezentowani w świecie rowerowym. Nasza marka została ukształtowana przez frustracje, których sami doświadczyliśmy i które widzieliśmy u innych, gdy szukaliśmy roweru - wyzwania takie jak zastraszający żargon, przytłaczająca liczba produktów do wyboru i często marki, które wydają się dbać tylko o mężczyzn lub kolarzy wyczynowych.

Nasi rowerzyści wiedzą, kim są i czego chcą, podobnie jak my. Chcemy dać tym osobom autentycznie poruszające, wyzwalające doświadczenie, które w mniejszym stopniu polega na wygraniu wyścigu, a w większym na cieszeniu się wszystkimi małymi chwilami podczas jazdy.

Oczywiście, jest jeszcze jeden główny czynnik, który wpływa na wybór roweru elektrycznego, który dana osoba kupuje: Koszt.

Właśnie dlatego zobowiązaliśmy się do produkowania porządnych rowerów w przyzwoitej cenie. Tworzymy małą, ale potężną linię stylowych, wygodnych, niedrogich i trwałych rowerów elektrycznych dla osób, które chcą łatwiej i przyjemniej przemierzać wzgórza i doliny życia. Nie są to najbardziej krzykliwe rowery na rynku, ale są trwałe, zabawne, funkcjonalne i niedrogie.

Są stworzone, aby Cię poruszać - pod każdym względem.

Uzyskaj jak najwięcej za swoje pieniądze z rowerem elektrycznym Charge

Gdy zaczniesz badać rowery elektryczne, prawdopodobnie dowiesz się, że ze względu na zasady i przepisy, rowery elektryczne są podzielone na trzy klasy, które wskazują poziom wspomagania silnika i dyktują, gdzie można na nich jeździć.

Trzy klasy rowerów elektrycznych

Rowery elektryczne klasy1 są generalnie przystępne cenowo i są akceptowane na wszystkich ulicach miejskich i ścieżkach rowerowych. Silnik w rowerze elektrycznym klasy 1 włącza się dopiero, gdy rowerzysta zaczyna pedałować i przestaje wspomagać rower po osiągnięciu maksymalnej prędkości 20 mph.

Podobnie jak rowery elektryczne klasy 1, rowery elektryczne klasy 2 są również dozwolone na większości ulic miejskich i ścieżek rowerowych. Jednak silnik w rowerze elektrycznym klasy 2 może być włączony bez wspomagania pedałowania przez rowerzystę, a wspomaganie silnika będzie kontynuowane do osiągnięcia maksymalnej prędkości 20 mph.

Roweryelektryczne klasy 3 są najmocniejsze, a co za tym idzie, również najdroższe spośród trzech klas rowerów elektrycznych. Podobnie jak w przypadku roweru elektrycznego klasy 2, silnik w rowerze elektrycznym klasy 3 może być zasilany bez wspomagania pedałami przez rowerzystę.

Różnica polega jednak na tym, że wspomaganie silnika w rowerze elektrycznym klasy 3 może być kontynuowane aż do osiągnięcia maksymalnej prędkości 28 mph. Ze względu na większą prędkość, rowery elektryczne klasy 3 nie są dozwolone na większości ścieżek rowerowych i górskich szlaków rowerowych.

Zatem, która klasa rowerów elektrycznych jest najlepsza, jeśli masz ograniczony budżet? Rower elektryczny klasy 2 oferuje największą swobodę i elastyczność, ponieważ możesz na nim jeździć w zasadzie wszędzie i korzystać z zalet wspomagania pedałowania, kiedy tylko zechcesz.

Znajdź najlepszy rower elektryczny w budżecie z Charge

Ponieważ zależy nam na produkcji wysokiej jakości rowerów elektrycznych w cenach, na które ludzie mogą sobie pozwolić, trzymamy się tego, na czym się znamy. Szczerze mówiąc, zbyt duży wybór produktów jest często przytłaczający. Dlatego, po latach doskonalenia idealnego roweru elektrycznego, z dumą oferujemy trzy fantastyczne modele. Niezależnie od tego, czy szukasz elektrycznego roweru dojeżdżającego do pracy, roweru elektrycznego w stylu cruiser czy elektrycznego roweru górskiego, mamy rower elektryczny z Twoim imieniem.

Do codziennych dojazdów do pracy: City Electric Bike

Od twórców rowerów Cannondale i Schwinn, City Electric Bike to elektryczny rower dojeżdżający do pracy, który bez problemu dowiezie Cię tam i z powrotem. Wyposażony w mocny silnik w piaście, City pozwala Ci bez wysiłku podróżować po mieście, dojeżdżać do pracy, załatwiać sprawy lub spotkać się z przyjacielem na kawie bez zamieszania, zmęczenia i potu.

Dzięki lekkiej konstrukcji i możliwości szybkiego złożenia kierownicy i pedałów, rower City jest łatwy do przechowywania, ale z pewnością nie brakuje mu wytrzymałości. Solidna, aluminiowa rama i wytrzymałe opony Goodyeara są przeznaczone do długiego użytkowania, a dzięki pięciu poziomom wspomagania pedałowania, które można przełączać za pomocą wygodnej przepustnicy z przyciskiem, a także wbudowanym światłom i zintegrowanemu bagażnikowi tylnemu, rower elektryczny City jest stworzony do życia w mieście.

Dostępny z ramą standardową lub niskoprofilową, miejski rower elektryczny pozwala na całkowite dostosowanie dojazdu do pracy.

Do spokojnej jazdy: Comfort Electric Bike

Comfort Electric Bike to nasz codzienny rower typu cruiser, który jest zarówno mocny, jak i porywający, stworzony do przyjemnych, rekreacyjnych przejażdżek, które zapewnią Ci aktywność, ale nie zmęczą Cię. Dzięki mocnemu silnikowi w tylnej piaście, baterii o dużym zasięgu i pięciu poziomach wspomagania pedałowania z przyciskiem, możesz przejechać do 50 mil na jednym ładowaniu.

Zgodnie ze swoją nazwą, w rowerze elektronicznym Comfort chodzi o to, aby zachować łatwość i pionowość, nawet na wzniesieniach. Dzięki nisko osadzonej ramie, amortyzatorom odpornym na wstrząsy i superwygodnemu siodełku, jazda na rowerze jest łatwa i przyjemna. W pełni wyposażony w ochronne błotniki, wytrzymałe bagażniki, jasne światła, automatyczne czujniki ciśnienia w oponach i odporne na przebicie opony Goodyear, rower Comfort jest gotowy na każdą przejażdżkę - a dzięki składanej kierownicy i składanym pedałom możesz go zabrać, dokądkolwiek prowadzi droga.

Dla szukających przygód: XC Electric Bike

Dzięki sprytowi ulicznemu i wytrzymałości na szlaki, XC Electric Bike jest Twoim paszportem do przygody. Wytrzymały, elektryczny rower górski od twórców Cannondale i Schwinn, XC posiada mocny silnik z napędem średnim, który może pokonywać strome wzniesienia, drogi żwirowe i zakurzone szlaki. Pokonując do 50 mil na jednym ładowaniu, jesteś przygotowany na długie przygody na drodze lub w terenie.

Dzięki grubym oponom Goodyeara, wytrzymałym amortyzatorom i widelcowi z przednim zawieszeniem e-rower XC poradzi sobie w każdym terenie, zapewniając Ci komfort. Wybierz jeden z trzech poziomów wspomagania pedałowania i zawsze wiesz, jak daleko możesz się posunąć dzięki wyświetlaczowi na kierownicy, który pokazuje zasięg w milach do przejechania, a nie tylko w procentach. Łatwy do spakowania XC jest w pełni wyposażony w ochronne błotniki, wytrzymałe bagażniki, jasne światła, automatyczne czujniki ciśnienia w oponach i odporne na przebicie opony Goodyeara - jesteś więc gotowy na każdą przygodę.

Gotowy na jazdę? Skontaktuj się z Charge już dziś!

Zakup roweru elektrycznego to jedna z najlepszych inwestycji, jakiej możesz dokonać - zarówno dla siebie, jak i dla środowiska. Nie bierzemy Twojej firmy za pewnik i jesteśmy tu, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące Charge lub rowerów elektrycznych w ogóle. Niezależnie od tego, czy wolisz rozmawiać z kimś przez telefon, czy przez Internet, nie ma nic, co kochamy bardziej, niż rozmowy o rowerach elektrycznych, więc nie wahaj się z nami skontaktować.

Dzięki rosnącej sieci dealerów i miejsc, w których można odbyć jazdę próbną, ułatwiliśmy także przeprowadzenie jazdy próbnej na rowerze Charge. Oczywiście, wiele dobrych informacji można znaleźć na stronach internetowych lub w recenzjach rowerów, ale nie ma nic lepszego niż jazda próbna, która pozwoli odkryć wszystkie zalety roweru elektrycznego.

Gdy już zdecydujesz, że rower elektryczny Charge jest dla Ciebie, reszta jest (jak wszystkie rzeczy związane z Charge) całkiem łatwa. Dzięki zaprojektowaniu pudełka, które umożliwia nam wysyłanie naszych rowerów elektrycznych w stanie prawie całkowicie zmontowanym, uprościliśmy proces zakupu roweru elektrycznego przez Internet i składania go samodzielnie w domu. Gdy tylko rower Charge zostanie dostarczony, można go szybko złożyć, wykonując cztery proste kroki i używając tylko jednego narzędzia - co oznacza, że można go zabrać na przejażdżkę w krótkim czasie!

Ponadto, w ramach naszego zaangażowania w ochronę środowiska, celowo zaprojektowaliśmy nasze opakowanie tak, aby zminimalizować ilość odpadów, eliminując wszystkie pianki i plastikowe opakowania oraz stosując wyłącznie materiały w 100% nadające się do recyklingu.

I właśnie wtedy, gdy myślałeś, że nie może być już lepiej, czy wspomnieliśmy, że wszystkie nasze rowery są wysyłane za darmo? Tak! BEZPŁATNA. I to szybko - wszystkie modele są dostarczane do Twoich drzwi w ciągu czterech krajowych dni roboczych od dnia dokonania zakupu... aka jeden z najlepszych dni w Twoim życiu.

Czy jesteś gotowy, aby się przemieszczać?