Najlepiej oceniany rower elektryczny roku 2021

Udostępnij:

Najlepiej oceniany rower elektryczny 2021 roku

Możemy mówić cały dzień o tym, jak wspaniałe są nasze rowery elektryczne Charge, ponieważ, cóż... są. Zbudowaliśmy je. Wierzymy w nie i znamy się na rowerach.

Ale nie chcemy, abyś wierzył nam na słowo.

Chcemy, aby nasi rowerzyści czuli się w pełni pewni zakupu jednego z naszych rowerów, wiedząc, że otrzymują najlepszy rower na rynku dostosowany do ich potrzeb. Jednym z najlepszych sposobów, aby to zapewnić, jest poszukiwanie niezależnych, obiektywnych recenzji od ekspertów w branży, szczególnie tych, którzy porównują i zestawiają nasze produkty z innymi, podobnymi produktami.

Recenzenci nie są zobowiązani ani zachęcani do promowania określonej marki lub modelu roweru elektrycznego nad innymi. Ich zadaniem jest oferowanie czytelnikom dokładnych, bezstronnych informacji, aby mogli oni podejmować najlepsze decyzje dla swoich własnych, unikalnych potrzeb. Na szczęście, ze względu na popularność rowerów elektrycznych, istnieje również wiele recenzji rowerów.

Nie lubimy się przechwalać, ale...

Jesteśmy całkiem dumni z tego, co ludzie o nas mówią. Stale plasujemy się w zestawieniach najlepszych rowerów elektrycznych publikowanych przez wiodące wydawnictwa. Ich recenzenci testują nasze rowery, oceniają ich cechy, a następnie porównują je z innymi rowerami elektrycznymi w branży.

Pełną listę recenzji rowerów elektrycznych Charge można znaleźć na naszej stronie prasowej, ale tutaj zebraliśmy kilka najważniejszych opinii, abyście mogli się przekonać, że nie tylko my uważamy, że nasze rowery są świetne.

Oto kilka z popularnych powodów, dla których nasze rowery są częściej niż inne polecane przez ekspertów:

Łatwość użytkowania rowerów elektrycznych

Nasz miejski rower elektryczny został nazwany "Najlepszym rowerem elektrycznym dla małych przestrzeni" przez Gear Patrol. Zwrócili oni uwagę na takie rzeczy jak przystępna cena (tylko $1,699) i łatwość użytkowania, z pięcioma trybami wspomagania pedałowania, wbudowanymi światłami na kierownicy, tylnym bagażnikiem, a zwłaszcza na jego wszechstronność, jeśli chodzi o przechowywanie i transport.

"To, co naprawdę wyróżnia ten rower, to sprytna konstrukcja - obróć dźwignię, aby obrócić wspornik kierownicy o 90 stopni, a następnie złóż pedały i możesz łatwo schować ten rower tam, gdzie jeszcze żaden rower nie został schowany" - napisali w zestawieniu "12 najlepszych rowerów elektrycznych 2021 roku".

Bicycling nazwał City jednym z "Najlepszych rowerów miejskich" z wielu tych samych powodów. Napisali: "Jeden z tańszych rowerów elektrycznych, które testowaliśmy, City to inteligentnie wyposażony rower dojeżdżający do pracy. Ten e-bike klasy 1 posiada silnik w piaście, pięć poziomów wspomagania pedałowania i przepustnicę. Wyposażony jest również w błotniki, tylny bagażnik i światła do jazdy (miłe dodatki w tej cenie). Każdy, kto ma problemy z miejscem, doceni składane pedały i kierownicę (wystarczy przesunąć dźwignię przy wsporniku kierownicy, aby obrócić ją o 90 stopni)."

Waga roweru elektrycznego

Niektóre rowery elektryczne są cięższe, ale rowery Charge są lżejsze niż większość z nich. Rower miejski, który został nazwany "Najlepszym lekkim rowerem elektrycznym dla kobiet" przez Woman's World, waży tylko 45 funtów z baterią. To o około 20 funtów mniej niż podobne rowery dostępne na rynku.

"Jeśli chodzi o rowery, lżejszy zwykle oznacza droższy - ale ten lekki rower elektryczny jest wyjątkiem od reguły" - napisali. "Chociaż jest to najlżejszy e-bike na naszej liście, nie jest najdroższy, a nawet drugi w kolejności".

Wszechstronność e-bike'ów

Jesteśmy wielkimi fanami oznaczenia, jakie nasz rower Charge XC otrzymał od CNET - Rower, który pojedzie i zmieści się wszędzie.

Recenzent, Joseph Kaminski, zwrócił uwagę na takie cechy, jak fakt, że pedały i kierownica składają się w celu łatwego przechowywania, co uznał za szczególnie przydatne, ponieważ mieszka w małym mieszkaniu na Manhattanie. Inne cechy, na które zwrócił uwagę:

  • Wygodne siodełko roweru
  • Przednie i tylne błotniki, które zapewniają suchość na mokrych drogach
  • Odporna na deszcz pokrywa baterii
  • Reflektory i światła tylne
  • Tylny bagażnik
  • Łatwy do odczytania wyświetlacz
  • Wskaźniki ciśnienia w oponach
  • Przenośna pompka ręczna w zestawie

Kamiński napisał: "Charge XC to elegancko wyglądający e-rower, który jest stworzony do jazdy w dowolnym miejscu - po brudzie, żwirze lub na drodze - za 2 499 dolarów. XC nie ma przepustnicy, ale ma trzy poziomy wspomagania (eco, normalny i wysoki) i stwierdziłem, że 250-watowy silnik Shimano o średnim napędzie wystarcza do pokonania każdego wzniesienia. Przednie amortyzatory świetnie sprawdzały się na wyboistych nowojorskich ulicach."

Komfort roweru elektrycznego

W przeglądzie "Najlepszych miejsc do kupowania rowerów online" dla MSN, Marissa Miller napisała: "Liderem we wszystkich rzeczach związanych z rowerami elektrycznymi jest Charge, marka od twórców Schwinn i Cannondale. Te nowe 'it' środki transportu pozwalają na jazdę rowerem pod górę oraz wjazd i wyjazd z ruchu ulicznego przy mniejszym wysiłku w porównaniu do standardowego roweru typu cruiser."

Powiedziała, że wybrała nasz e-rower Comfort, ponieważ cierpi na chroniczny ból pleców, i nie zawiodła się. "Jako dumna właścicielka roweru Comfort, mogę jeździć na długich dystansach - do 50 mil na jednym ładowaniu z prędkością do 20 mil na godzinę - bez bólu pleców lub karku, dzięki wyjątkowej, pionowej pozycji roweru i miękkiemu, skórzanemu siodełku".

Wartość roweru elektrycznego

Rowery elektryczne mogą być z pewnością inwestycją, ale generalnie są bardziej przystępne niż większość z nich. Nasz rower elektryczny Charge City został uznany przez redakcję Bicycling za "Najlepszy pod względem cenowym".

Redaktorzy napisali: "Jeden z tańszych rowerów elektrycznych, które testowaliśmy, City to inteligentnie wyposażony rower dojeżdżający do pracy. Ten e-rower klasy 2 ma silnik w piaście, pięć poziomów wspomagania pedałowania i przepustnicę. Posiada również błotniki, tylny bagażnik i światła do jazdy (miłe dodatki w tej cenie)."

Zwrócili również uwagę na fakt, że można zamówić City z niskim stopniem lub standardową ramą, a także, że jest dostępny w czterech wspaniałych kolorach - czerwonym, niebieskim, srebrnym i turkusowym.

Insider zgodził się, nazywając Charge City "Best E-Bike on a Budget". "To, co wyróżnia ten rower, to fakt, że nawet przy cenie, która podcina dużą część konkurencji, nadal oferuje podobne wrażenia z jazdy, jak jego rówieśnicy" - napisał redaktor Rick Stella.

"Zasięg 50 mil jest na równi z wieloma rowerami elektrycznymi na rynku (z których prawie wszystkie są droższe), a jego konstrukcja jest świetna dla miejskiego rowerzysty, który chce się trochę poćwiczyć, musi pojechać do sklepu lub po prostu chce wybrać się na spokojną przejażdżkę. Jazda na tym rowerze jest również bardzo przyjemna".

Moc dojazdu rowerem elektrycznym do pracy

Forbes nazwał City "Najlepszym rowerem miejskim dojeżdżającym do pracy" i nie możemy powiedzieć, że jesteśmy zaskoczeni, ponieważ właśnie dlatego go zaprojektowaliśmy. Recenzent Dave Johnson docenił 250-watowy silnik roweru, pięć poziomów wspomagania pedałowania i przepustnicę. Zwrócił również uwagę na łatwość montażu i wygodę tylnego bagażnika do przewożenia rzeczy.

"Z trzema modelami Charge do wyboru, Charge City jest dobry dokładnie w tym, co sugeruje jego nazwa - w codziennych dojazdach do pracy w całym mieście lub szybkiej wyprawie do sklepu spożywczego" - napisał Johnson. "Zasięg 50 mil wystarczy na cały dzień dojazdu do pracy i załatwiania spraw, a zamykana, wyjmowana bateria jest łatwa do odłączenia i przeniesienia do biura lub mieszkania w celu naładowania".

Tom's Guide zgadza się z mocą City w dojazdach do pracy, nazywając go Najlepszym Rowerem Elektrycznym dla Dojeżdżających.

"Jeśli planujesz dojeżdżać do pracy, City firmy Charge Bike może być najlepszym rowerem elektrycznym dla Ciebie" - napisał recenzent. "Nie tylko posiada funkcje takie jak pełne błotniki, aby utrzymać błoto off i tylny bagażnik na plecak lub torbę, ale robi wszystko dobrze za bardzo rozsądną cenę".

Tom's Guide również nazwał City jako ogólny Najlepszy Rower Elektryczny w ich 2021 nagród dla zdrowia i fitness. "To świetny wszechstronny rower elektryczny, który jest równie wygodny na przedmieściach, jak i w mieście, i robi to w rozsądnej cenie" - napisali.

Ogólne wrażenia

Podczas siedmiotygodniowego testu drogowego dla Adventure Cycling, Alex Strickland, pisarz, powiedział, że jego doświadczenia z Charge XC były znacznie lepsze niż się spodziewał;

"Ale szczerze mówiąc, po kilku jazdach na rowerach eBike za ponad 5 tys. dolarów w ciągu ostatnich kilku lat, XC jest tym, który mógł mnie ostatecznie przekonać do zelektryfikowanej przyszłości. Nie sięgnąłbym po Charge'a na długą wycieczkę, ale też nie kupuję rowerów turystycznych z pełnym wyposażeniem z prostego powodu: większość mojej jazdy to nie wycieczki. Sięgnąłem po Charge'a zamiast kluczyków do samochodu, aby po pracy udać się na szlak (na bieg, nie na przejażdżkę), raz w tygodniu podłączyłem go na noc w domu lub w biurze w ciągu dnia, przejechałem przez miasto bez obawy, że się spocę w porze lunchu, i w końcu, naprawdę, naprawdę to rozumiem".

Na początku tego roku, Men's Journal nazwał Charge XC "Do-It-All E-Bike for Any Type of Rider".

Stwierdzili: "W ciągu ostatniego roku przetestowaliśmy kilka rowerów elektrycznych, ale naszym faworytem jest Charge XC. Ten rower nadaje się do wszystkiego, od jazdy po sklepie spożywczym, przez przejażdżkę promenadą wzdłuż plaży, po jazdę po nierównym szlaku w górach" - napisał Jon Perino.

"Choć w kwestii jazdy po mieście dorównuje każdemu z rowerów miejskich, które wypróbowaliśmy, jest zbudowany tak, aby wytrzymać o wiele więcej. Dzięki imponującym widelcom z pełnym przednim zawieszeniem i terenowym oponom Goodyeara, ten e-rower nie ustępuje mu na szlaku MTB. Poważnie."

Bottom Line

Czy każdemu recenzentowi podoba się każdy aspekt każdego z naszych rowerów? Nie. Czy czasami inne rowery podobają im się bardziej? Jasne. Obecnie na rynku jest mnóstwo wspaniałych rowerów elektrycznych i cieszymy się, że ludzie mają tak duży wybór. Ale kiedy przychodzi co do czego, nasze rowery regularnie plasują się w ścisłej czołówce. To sprawia, że jesteśmy dumni i zdeterminowani, aby robić to, co robimy, a w miarę rozwoju robić to jeszcze lepiej.

Chcesz się przekonać, jak szybko rower elektryczny może zmienić Twoje życie w najlepszy możliwy sposób? Możesz wypróbować rowery elektryczne Charge, umawiając się na jazdę próbną lub porozmawiać z członkiem zespołu, aby dowiedzieć się więcej.

-