Jak daleko mogę jeździć na moim e-bike'u Charge?

Udostępnij:

Jak daleko mogę pojechać na rowerze Charge?

Ciężko pracowaliśmy nad tym, aby Twój rower sprawiał jak najwięcej radości i był bezproblemowy, jednak nowi użytkownicy rowerów elektrycznych często martwią się, że zabraknie im baterii. Chcesz mieć pewność, że dotrzesz do celu i z powrotem z zapasem energii, prawda?

Możesz być pewien, że Charge ma Cię pod opieką. Zaprojektowaliśmy Twój rower z wieloma funkcjami, które pozwolą Ci się zrelaksować i skupić na czerpaniu radości z jazdy.

Po pierwsze, rower elektroniczny Charge jest wyposażony w baterię zaprojektowaną tak, aby zapewnić do 50 mil jazdy na jednym ładowaniu. Ponieważ pagórkowaty teren może wpływać na zasięg, wyświetlacz zawiera wskaźnik zasięgu, który dokładnie informuje o tym, ile kilometrów pozostanie do momentu, gdy konieczne będzie ładowanie. Dzięki temu zawsze będziesz wiedzieć, co się dzieje.

Zaprojektowaliśmy również akumulator w taki sposób, aby można go było łatwo wyjąć w celu naładowania, więc możesz go uzupełnić po dotarciu do celu. Wszystko czego potrzebujesz to klucze i kabel do ładowania. Warto rozważyć zakup dodatkowego kabla do ładowania, który można przechowywać w biurze lub w torbie.

Kluczem do maksymalizacji zasięgu jest świadomość poziomu wspomagania używanego podczas jazdy. Niższe poziomy wspomagania wydłużają żywotność baterii i zwiększają zasięg. Staraj się używać najniższego praktycznego poziomu wspomagania podczas jazdy, a zdziwisz się, jak daleko możesz pojechać!

Baw się dobrze, bądź bezpieczny i jeździj na rowerze Charge e-bike z przekonaniem, że może on przejechać długi dystans.

Zobacz nasze rowery