10 powodów, dla których warto wybrać rower ze wspomaganiem elektrycznym

Udostępnij:

10 powodów, dla których warto wybrać rower ze wspomaganiem elektrycznym

Rowery elektryczne. E-bikes. Rowery z elektrycznym wspomaganiem. Nazywaj je jak chcesz, te dwukołowe cuda są modne, a ludzie nie mogą się nimi nasycić. W rzeczywistości w 2021 roku Amerykanie kupią e-rower co 52 sekundy.


Nie wiesz jeszcze, o co tyle szumu? Porozmawiajmy.


Od dziesięcioleci nie jeździłeś na żadnym rowerze lub myślisz, że rowery są tylko dla dzieci lub ubranych w lycrę mężczyzn pędzących drogą? Wcale tak nie jest. Rowery elektryczne zmieniają całą zabawę z rowerami i sprawiają, że każdy może czerpać z niej przyjemność, niezależnie od wieku i doświadczenia. Nie musisz być super sprawny fizycznie, mieć na sobie strój do ćwiczeń ani nie musisz przekraczać linii mety. Wystarczy, że chcesz przejechać przez życie w inny, przyjemniejszy sposób.


Od rowerów elektrycznych dojeżdżających do pracy, przez elektryczne rowery górskie, aż po rowery stworzone do wygodnej, rekreacyjnej jazdy - każdy styl życia znajdzie coś dla siebie. Co więcej, rowery elektryczne znacząco poprawiają jakość życia osób na nich jeżdżących. Nie masz nic do stracenia (oprócz kłopotów i bólu głowy), a możesz zyskać zupełnie nowy, bardziej aktywny i przyjemny styl życia, wskakując na jeden rower i przekonując się, jak bardzo Cię on poruszy.


Choć korzyści są niezliczone, zawęziliśmy je nieco, aby przedstawić 10 najważniejszych powodów, dla których warto rozważyć zakup roweru ze wspomaganiem elektrycznym Charge.

1. Bądź poruszony

Chcemy Cię poruszyć, dosłownie i w przenośni. Oczywiście nasze rowery są fantastyczną alternatywą dla samochodów lub transportu publicznego, niezależnie od tego, czy chodzi o załatwianie spraw, dojazd do pracy, czy po prostu przejażdżkę. Są zwinne, niezawodne i mają moc, która pozwoli Ci dotrzeć tam, gdzie chcesz, bez konieczności walki o miejsce parkingowe czy stania w korku.


Nasze rowery wyróżniają się przede wszystkim doświadczeniem, które towarzyszy Ci podczas jazdy. Naszym celem jest dostarczanie ludziom autentycznie poruszających doświadczeń. Nasze rowery zostały zaprojektowane w przekonaniu, że w życiu mniej chodzi o wygranie wyścigu, a bardziej o cieszenie się wszystkimi chwilami podczas jazdy.

2. Sprawność fizyczna bez zmęczenia

Rower elektryczny to świetny sposób, aby bez wysiłku włączyć ćwiczenia do codziennego życia i prowadzić bardziej energiczny, aktywny tryb życia. Chociaż elektryczne wspomaganie pedałowania i/lub przepustnica mogą wykonać część pracy za Ciebie, Twoje nogi nie są całkowicie odciążone. W przeciwieństwie do motocykla lub roweru terenowego, rower elektryczny wymaga pedałowania przez większość czasu. Jednak to od Ciebie zależy, jak mocno chcesz pedałować w danym momencie.


Powiedzmy, że jest trasa, którą bardzo chciałbyś przejechać, ale po drodze jest kilka ogromnych wzniesień. Na tradycyjnym rowerze możesz wybrać inną, łatwiejszą trasę, ale rower elektryczny daje Ci pewność, że możesz jechać dowolną trasą. W niektóre dni możesz chcieć mocno naciskać i pedałować, aby pokonać te wzniesienia i korzystać z niewielkiego lub żadnego wspomagania. W inne dni można włączyć wyższy poziom wspomagania i powiedzieć "do diabła z tymi wzniesieniami". W przypadku naszych rowerów wyposażonych w przepustnicę można nawet całkowicie zrezygnować z pedałowania i jechać przez jakiś czas, gdy ma się na to ochotę.


Jedna z Waszych klientek - Debra, lat 61 - powiedziała nam, że w niecały rok po tym, jak jej mąż kupił jej rower elektryczny Charge, schudła 50 kg i zmniejszyła swój rozmiar o dwa rozmiary dzięki codziennym przejażdżkom. Powiedziała, że dzięki rowerowi elektrycznemu stale ćwiczy i może jeździć dalej i w miejsca, o których wcześniej nawet nie marzyła. Była tak zachwycona swoimi wynikami, że nominowała swojego męża do otrzymania darmowego roweru elektrycznego Charge w ramach naszej promocji More to You, a teraz oboje kontynuują wspólną jazdę w kierunku sprawności fizycznej. Więcej o ich historii można przeczytać tutaj.

3. Jedź z własną prędkością

Silnik jest tym, co odróżnia rowery ze wspomaganiem elektrycznym od tradycyjnych rowerów i pozwala na bezproblemowe pokonywanie wzniesień i przejazd przez miasto. Pomaga on w dotarciu z punktu A do punktu B i z powrotem do domu z prędkością do 20 mil na godzinę bez nadmiernego wysiłku. Możesz pedałować, kiedy chcesz, tak mocno, jak chcesz, ale możesz też wyluzować, kiedy masz na to ochotę. Efekt końcowy - pod koniec dnia czujesz się pełen sił i energii, a nie zmęczony i wyczerpany.


Ty nadajesz tempo, a nasze rowery dotrzymują Ci kroku.

4. Opcje, mamy je

Szukasz elektrycznego roweru górskiego, roweru elektrycznego do dojeżdżania do pracy lub po prostu roweru stworzonego do codziennego użytku? Mamy różne opcje... ale nie zbyt wiele opcji, aby nie przytłoczyć. Oferujemy trzy rowery, dla trzech typów rowerzystów:

The City to nasz elektryczny rower hybrydowy stworzony z myślą o życiu w mieście i dojazdach do pracy. Jest wyposażony w pięć poziomów wspomagania pedałowania i przepustnicę, która daje Ci możliwość jazdy po mieście.

Comfort to nasz codzienny rower elektryczny typu cruiser, który sprawia, że poruszanie się po mieście jest czystą przyjemnością. Jest on również wyposażony w pięć poziomów wspomagania pedałowania i przepustnicę, dzięki czemu masz pełną kontrolę nad jazdą. Możesz szybko dojechać do celu lub jechać spokojnie, podziwiając widoki.

XC to nasz wytrzymały elektryczny rower terenowy, który zapewnia paszport do przygody. Dzięki dużym, przyczepnym, grubym oponom, wytrzymałym amortyzatorom i silnikowi Shimano, który poradzi sobie na nierównym terenie, rower elektryczny XC jest gotowy, aby zabrać Cię tam, gdzie chcesz.

Każdy z naszych rowerów elektrycznych jest wyposażony w bogaty zestaw standardowych funkcji (więcej o nich później), które sprawiają, że jazda i posiadanie tych rowerów jest łatwe i przyjemne. Są one konsekwentnie oceniane przez niezależnych ekspertów jako jedne z najlepszych rowerów elektrycznych w branży. Na przykład, w zeszłym roku zdobyliśmy wyróżnienia, takie jak tytuł "Najlepszy rower elektryczny dla małych przestrzeni" przez Gear Patrol oraz "Najlepszy lekki rower elektryczny dla kobiet" przez Woman's World.

Przyjemnie się je wybiera, przyjemnie się na nich jeździ, a do tego są praktyczne.

5. Pokonaj dystans

Jak daleko można dojechać na rowerze z doładowaniem? Nie ma żadnych ograniczeń, choć od czasu do czasu trzeba będzie doładować baterię. Ogólnie rzecz biorąc, jedno pełne naładowanie baterii pozwala przejechać około 50 mil, zanim trzeba będzie ponownie ją naładować. Przebieg ten różni się nieco w zależności od pogody, ukształtowania terenu, wagi rowerzysty i innych czynników, ale generalnie można przejechać około 50 mil.


Czas ładowania akumulatorów zależy od ilości pozostałej energii. Strona City i Comfort potrzebują około 3 godzin, aby osiągnąć 80 procent pojemności i 7 godzin, aby w pełni się naładować. Rower Charge XC osiąga 80 procent pojemności w ciągu około 2,5 godziny, a pełne naładowanie trwa około 5 godzin.

6. Łatwość montażu

Mówiąc o łatwym montażu... nasze rowery są naprawdę łatwe w montażu. Nie ma tu mnóstwa części ani długich instrukcji, którymi trzeba by było żonglować. Nasze rowery są dostarczane w stanie prawie całkowicie zmontowanym i prawie każdy może je złożyć w ciągu 10 minut.


Bonus: W ramach naszego zaangażowania w ochronę środowiska, opakowanie, w którym wysyłany jest rower, zostało celowo zaprojektowane tak, aby zminimalizować ilość odpadów poprzez wyeliminowanie pianki i plastikowej folii, przy użyciu wyłącznie materiałów w 100% nadających się do recyklingu.

7. Wszystko, co najlepsze

Jeśli chodzi o funkcje, o których mówiliśmy... nasze rowery nie są wyposażone w mnóstwo bajerów, których nie będziesz używać i które niepotrzebnie podnoszą ich cenę. Wszystkie rowery są wyposażone w standardowy zestaw funkcji, które czynią je bezpieczniejszymi, bardziej praktycznymi i przyjemniejszymi w prowadzeniu. Obejmują one:


  • Wysokiej jakości aluminiowa rama Lekka, ale wytrzymała i gotowa do jazdy w każdych warunkach pogodowych.
  • Mocny silnik w tylnej piaście, który który zapewnia wspomaganie elektryczne do prędkości 20 mph.
  • Zamykany, wyjmowany akumulator który umożliwia przejechanie do 50 mil na jednym ładowaniu i może być łatwo doładowywany na rowerze lub poza nim.
  • Składana kierownica i płatki które otwierają się i zamykają w ciągu kilku sekund - co oznacza, że potrzebujesz mniej miejsca do przechowywania lub transportu roweru.
  • Wygodne siedzenia i uchwytyDzięki temu z łatwością dojedziesz tam i z powrotem.
  • Odporne na przebicie Opony Goodyear które zapewniają niezrównaną trakcję w każdych warunkach i solidną ochronę przed przebiciem.
  • Automatyczne czujniki ciśnienia w oponach które eliminują konieczność zgadywania i sygnalizują na czerwono, gdy potrzebne jest powietrze, lub na zielono, gdy można jechać. !
  • Duża moc, Zintegrowane przednie i tylne światła oraz odblaskowe ścianki opon które zapewniają widoczność i bycie widocznym w dzień i w nocy.
  • Wytrzymały tylny bagażnik który ułatwia mocowanie koszyków, skrzynek lub pojemników na wszystkie niezbędne rzeczy codziennego użytku.

8. Przystępna cenowo strona

W Charge staramy się, aby więcej osób korzystało z rowerów, a dla nas oznacza to niedrogie, dobrze wykonane rowery elektryczne. Czy istnieją inne, bardziej zaawansowane rowery z mnóstwem bajerów i gwizdków? Jasne, ale to nie nasza działka. Budujemy trwałe, wygodne rowery dla ludzi z różnych środowisk - w uczciwych cenach.

Dla tych, którzy nie są w stanie zapłacić za jeden z naszych rowerów elektrycznych w całości z góry, oferujemy finansowanie za pośrednictwem Affirm, które pozwala na spłatę roweru w ratach miesięcznych przez 6, 12 lub 18 miesięcy.

Ponadto, po początkowej inwestycji, jazda na rowerze elektrycznym może również przynieść Ci oszczędności. Jeśli zazwyczaj do pracy dojeżdżasz metrem, autobusem lub pociągiem, pomyśl o kosztach biletów, które zaoszczędzisz jeżdżąc e-bike'iem, nie wspominając o kosztach parkowania, opłatach za parkingi i paliwo. Niektórzy ludzie mogą nawet całkowicie zrezygnować z samochodu na rzecz e-bike'a, oszczędzając na opłatach za samochód, prawie jazdy i ubezpieczeniu.

9. Realizuj się

W Charge wierzymy, że należy celebrować prawdziwe życie, a nie gonić za jego wyidealizowaną wersją. W rzeczywistości ukształtowaliśmy całą naszą markę na podstawie rzeczywistych frustracji, których doświadczyliśmy sami i z którymi borykają się inni podczas zakupów rowerów. Postanowiliśmy wyeliminować takie rzeczy, jak onieśmielający żargon, przytłaczająca liczba produktów do wyboru i męska gastronomia. I dzięki zespołowi podobnie myślących osób o wielkim sercu, wspartych wiedzą techniczną firm Schwinn i Cannondale, udało nam się to osiągnąć.


Nasze rowery nie są stworzone do pokonywania linii mety, ale zabiorą Cię tam, gdzie chcesz i potrzebujesz - od sklepu spożywczego po kawę z przyjaciółmi lub na plażę, aby poszaleć na piasku. Są wygodne, bezpieczne i niezawodne, a jazda nimi daje mnóstwo frajdy. Są stworzone do prawdziwego życia.Twojego życie.

10. Wypróbuj bez zobowiązań

Chcesz się przekonać, jak to jest jeździć na rowerze elektrycznym Charge? Weź udział w jazda próbna. Nie ma żadnych zobowiązań, a dzięki rosnącej sieci dealerów i centrów jazd próbnych w całym kraju, prawdopodobnie w pobliżu znajduje się miejsce, w którym można odbyć jazdę próbną.


Tak więc mamy 10powodów, dla których warto wybrać rower ze wspomaganiem elektrycznym Charge. Powodów tych jest znacznie więcej, ale najważniejsze jest to, że rowery elektryczne mogą wnieść wiele radości do Twojego codziennego życia. Życie bywa trudne, ale cieszenie się małymi chwilami podczas pokonywania wzgórz i dolin pomaga. Nasze rowery są gotowe, aby Ci w tym pomóc, po jednej przejażdżce naraz.


Czy jesteś gotowy, aby się poruszyć?